6 kwietnia 2013

Twoja przyszłość w Twoich rękach

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie objęła patronatem konferencję „Twoja przyszłość w Twoich rękach”, organizowaną w ramach Programu Stałego ds. Edukacji Medycznej (SCOME) Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA Poland. Konferencja odbyła się w marcu br. w Auli im. Paszkiewicza w Collegium Anatomicum WUM. Przedstawiciele Okręgowej Izby Lekarskiej zostali poproszeni o przygotowanie wykładów na temat stażu podyplomowego oraz LEK/LDEK. Własnymi doświadczeniami ze stażu podyplomowego i egzaminu lekarskiego podzieliła się z młodszymi kolegami Agnieszka Surowiecka, przewodnicząca Komisji ds. Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego. Merytoryczne i prawne aspekty stażu i egzaminu wyjaśnił studentom Ładysław Nekanda-Trepka, sekretarz ORL. O roli i zadaniach izb lekarskich opowiedział Krzysztof Makuch, wiceprezes ORL.

Agnieszka Surowiecka