16 stycznia 2017

Spotkania w Klubie Lekarza

16.01.2017 poniedziałek  g.14.00

Spotkanie  Koła Lekarzy Emerytów Okręgowej Izby Lekarskiej.

W programie spotkania:

„KOCHAM ŚWIAT” recital  Joanny Rawik ( piosenkarka, aktorka, pisarka).

Przy fortepianie Andrzej Płonczyński. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Joanna Rawik – niezwykle popularna piosenkarka, koncertująca w kraju i za granicą.

Wielokrotna laureatka nagród na Krajowych Festiwalach Piosenki Polskiej w Opolu, nagrywała płyty i audycje radiowe, występowała w filmach i serialach telewizyjnych, autorka książek biograficznych m.in. o Edith Piaf, Wandzie Wiłkomirskiej, autobiograficznej „Kocham świat: wspomnienia z piosenką”.

18.01.2017 środa  g. 16.00

” ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA, ZNACZENIE KWASÓW TŁUSZCZOWYCH  OMEGA-3 I WITAMINY D 3- wykład mgr Magdaleny Bujnowskiej.

Mgr dietetyki Magdalena Bujnowska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. W swojej wieloletniej praktyce zawodowej zajmowała się działalnością naukowo-badawczą oraz udzielaniem indywidualnych porad dietetycznych i opracowywaniem planów żywieniowych osobom w różnym wieku zdrowym, z nadwagą, otyłością, z różnymi jednostkami chorobowymi oraz sportowcom. W chwili obecnej związana jest z firmą Oleofarm, w której jest konsultantem dietetycznym

Dla każdego uczestnika spotkania przewidziany upominek firmy Oleofarm.

Wszystkie kategorie