23 marca 2017

Nowe rodzaje szkoleń w Naczelnej Izbie Lekarskiej

Naczelna Izba Lekarska jest organizatorem dwóch szkoleń warsztatowych dla lekarzy i dentystów oraz medycznej kadry menedżerskiej w ochronie zdrowia pt. „Poszukiwanie rozwiązań rozwojowych w podmiotach leczniczych” (27.03.2017 r.) oraz „Warsztaty wybranych umiejętności menedżerskich w zarządzaniu podmiotem leczniczym” (28.03.2017 r.).

Pierwsze warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą uzupełnić lub pogłębić wiedzę na temat najbardziej efektywnych narzędzi zarządzania podmiotem leczniczym i zapoznać się z przeglądem najlepszych praktyk rozwojowych na rynku usług medycznych w Polsce i na świecie. Drugie warsztaty adresowane są do osób, którym zależy na zwiększeniu kluczowych kompetencji menedżerskich a także wiedzy i umiejętności w warunkach silnej konkurencji na rynku usług zdrowotnych. W trakcie obu szkoleń będą podejmowane najbardziej aktualne tematy związane z efektywnym zarządzaniem oraz przygotowaniem podmiotów leczniczych w związku z planowanymi zmianami w systemie ochrony zdrowia (m. in. strategie na przyszłość, fuzje, sieć szpitali, mapy potrzeb zdrowotnych).

Najbliższa edycja kursów będzie mieć miejsce w Warszawie, w siedzibie NIL przy ul. Sobieskiego 110 w dniach 27 i 28 marca br. w godz. 9.00-15.45. Zapisy są możliwe drogą on-line lub telefonicznie na stronie NIL.

Wszystkie kategorie