31 lipca 2017

Polityka prywatności aplikacji mobilnej „Kalendarz Lekarski”

1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej „Kalendarz Lekarski” (dalej: Aplikacja) Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie im prof. Jana Nielubowicza, jednostki organizacyjnej  samorządu zawodowego lekarzy, działającej na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o izbach lekarskich, z siedzibą w Warszawie, 02-512 Warszawa, ul. Puławska 18, NIP nr 522-000-23-57, REGON 001410310, która jest wydawcą Aplikacji mobilnej.
  2. Celem Aplikacji mobilnej jest zapewnia dostęp do informacji i powiadomień na temat wydarzeń ważnych dla lekarzy, lekarzy dentystów i stażystów.
  3. Użytkownikiem Aplikacji mobilnej jest osoba, która pobrała i zainstalowała Aplikację na swoim urządzeniu mobilnym typu smartfon (dalej: Użytkownik).
  4.  Aplikację można pobrać nieodpłatnie z następujących sklepów:
    • Google Play
    • App Store
  5. Koszt transmisji danych pokrywa Użytkownik Aplikacji. Koszty te są zgodne z cennikiem dostawcy usługi transmisji danych.
  6. Warunkiem pobrania i korzystania z Aplikacji jest posiadanie sprawnego urządzenia typu smartfon, spełniającego następujące warunki techniczne:
    • dla wersji pobranej z Google Play – wersja systemu android nie niższa niż 4.4
    • dla wersji pobranej z App Store – wersja systemu iOS nie niższa niż 9.0
  7. Użytkownik w każdej chwili może zaprzestać korzystania z Aplikacji. W celu usunięcia Aplikacji z urządzenia Użytkownik powinien odinstalować Aplikację zgodnie z instrukcją danego urządzenia.
  8. Zaprzestanie korzystania z Aplikacji jest bezpłatne.
  9. Użytkownik sam decyduje, czy chce pobrać aktualizację Aplikacji poprzez ustawienia w swoim urządzeniu. Automatyczne pobieranie aktualizacji uzależnione jest od ustawień osobistych urządzenia. Jeśli użytkownik nie chce, aby aktualizacje pobierały się automatycznie, powinien wyłączyć możliwość automatycznych aktualizacji w swoim urządzeniu.
  10. Aplikacja mobilna nie zbiera, nie przechowuje ani nie udostępnia żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić identyfikację konkretnego Użytkownika Aplikacji. Uruchomienie Aplikacji nie wymaga uwierzytelnienia w żadnym serwisie.
  11. W przypadku braku zgody na stosowanie niniejszej Polityki prywatności nie należy instalować Aplikacji lub należy ją odinstalować. Zainstalowanie i korzystanie z Aplikacji mobilnej jest równoznaczne z akceptacją niniejszej Polityki prywatności.
  12. Polityka prywatności udostępniana jest nieodpłatnie przed zainstalowaniem Aplikacji w linku Polityka prywatności umieszczonym w sklepie pod Aplikacją oraz na stronie: http://izba-lekarska.pl/polityka-prywatnosci
  13. Wydawca aplikacji mobilnej zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej polityce prywatności w dowolnym czasie, zawiadamiając użytkowników na tej stronie. Zaleca się, by odwiedzać niniejszą stronę regularnie, odnosząc się do daty ostatniej modyfikacji zamieszczonej na samym początku polityki prywatności. W sytuacji jeśli Użytkownik sprzeciwia się którejkolwiek ze zmian wprowadzonych do polityki, konieczne jest zaprzestanie z korzystania z tej aplikacji.
  14. W przypadku pytań, wątpliwości lub konieczności złożenia reklamacji, co do działania Aplikacji mobilnej prosimy o kontakt pod adres mailowy: media@oilwaw.org.pl W przypadku kontaktu mailowego zainicjowanego przez Użytkownika Wydawca będzie przetwarzać udostępnione przez Użytkownika dane osobowe, takie jak imię, nazwisko i adres mailowy w celu nawiązania zwrotnego kontaktu. Podanie danych przez Użytkownika nie jest obowiązkowe, lecz jest konieczne do dokonania czynności lub uzyskania informacji, o które Użytkownik się zwrócił. Dane są natychmiast usuwane przez Wykonawcę po ich wykorzystaniu. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich