6 grudnia 2017

Wynajem samochodów dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie nawiązała współpracę z  firmą PLANET Car Lease, dzięki której lekarze i lekarze dentyści, będący członkami naszego samorządu będą mogli skorzystać ze specjalnego programu wynajmu samochodów o nazwie „auto4doctors”.

Członkowie OIL w Warszawie mogą zapoznać się ze szczegółami oferty, skontaktować z konsultantami PLANET Car Lease i ustalić najdogodniejsze dla siebie warunki wynajmu za pomocą strony:

www.auto4doctors.pl

Oferta długoterminowego wynajmu samochodów okazuje się w ostatnim czasie bardzo ciekawą alternatywą dla zakupu własnego pojazdu i dla usług leasingu. Najemca w tego rodzaju usługach nie ponosi kosztów napraw, serwisowania, ubezpieczenia i przeglądów technicznych samochodu. Obsługa pojazdu w tym zakresie jest wliczona w miesięczny abonament, który najemca płaci wynajmującemu za możliwość użytkowania auta. Wysokość opłaty zależy m.in. od marki, wybranego modelu oraz polisy ubezpieczeniowej.

Okręgowa Izba Lekarska pracuje nad kolejnymi, nowymi, usługami związanymi z oferowaniem pojazdów na potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów – członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Oferta-auto4doctors

Członkowie Izby zainteresowani udziałem w programie OIL i naszego partnera, po dokładniejsze informacje mogą zgłaszać się również do agencji APRIL Polska Medbroker Sp. z o. o. usytuowanej w budynku Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie (wejście od ul. Puławskiej).