30 stycznia 2019

Prezentujemy sylwetki członków Komisji ds. Lekarzy Dentystów.

W tym numerze „Pulsu”

Elżbieta Latoszek-Banasiak, lekarz dentysta

Z samorządem lekarskim związana od 2005 r. W VI i VII kadencji pełniła funkcję
wiceprzewodniczącej Okręgowej Komisji Rewizyjnej, w kadencji VII
– wiceprzewodniczącej Komisji ds. Warunków Zatrudnienia Lekarzy i Lekarzy Dentystów oraz wiceprzewodniczącej Zespołu ds. Wypalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów. Obecnie jest przewodniczącą OKR i delegatem na Krajowy Zjazd Lekarzy.

W VIII kadencji będę się zajmowała problemami kształcenia podyplomowego
i specjalizacyjnego lekarzy dentystów oraz aktywizacją naszego środowiska,
by koledzy liczniej uczestniczyli w pracach samorządu lekarskiego.

Ewa Miękus-Pączek, lekarz dentysta

W VIII kadencji samorządu  jest członkiem Komisji Bioetycznej, Okręgowej Komisji Wyborczej oraz sekretarzem Komisji ds. Lekarzy Dentystów.

Zawodowo jestem związana z Radomiem i w naszym samorządzie reprezentuję Delegaturę Radomską. Byłam inicjatorką konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej dla dzieci uczęszczających na zajęcia w pracowniach MDK w Radomiu i od sześciu lat go organizuję. Wystawy pokonkursowe cieszą się dużym zainteresowaniem.

9 lutego św. Apolonii – patronki lekarzy dentystów