7 października 2015

IX Świętokrzyskie Warsztaty Holtera EKG

W imieniu dr n. med Krzysztofa Bidasa przewodniczącego Komisji ds. Kształcenia i Nauki Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej , dr n. med. Edyty Radomskiej przewodniczącej Oddziału Kieleckiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Renaty Segiecińskiej przewodniczącej Wojewódzkiego Zespołu Do Spraw Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności w Kielcach chciałbym zaprosić w Góry Świętokrzyskie na spotkanie andrzejkowe z EKG i ABPM oraz zasadami orzecznictwa w ramach:

IX Świętokrzyskich Warsztatów EKG, Holtera EKG i 24 Godzinnego Monitorowania Ciśnienia Tętniczego Krwi

już 27.11.2015 roku

w Ameliówce koło Kielc

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zakwaterowanie i wyżywienie można rezerwować za pośrednictwem Hotelu Ameliówka: www.ameliowka.pl

Koszt pobytu:

• Nocleg ze śniadaniem w pokoju 2 osobowym 70,00 zł
  • Obiad 40,00 zł
  • Spotkanie koleżeńskie 27.11.2015 50,00zł
  • Wieczór Andrzejkowy 28.11.2015 80,00 zł

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej
w Kielcach

Za udział w szkoleniu przysługuje 20 punktów edukacyjnych zgodnie z Rozp. Ministra Zdrowia z 06.10.2004r. ws. sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Lek. Maciej Szewczyk

kj