6 czerwca 2016

VII Rodzinny Piknik Integracyjny Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego; 11 czerwca 2016 r.

VII Piknik integracyjny już 11 czerwca!

Niespełna dwa miesiące pozostały do VII Rodzinnego Pikniku Integracyjnego Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. W tym roku jego organizacją zajmuje się Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, która pełni roczną prezydenturę w Mazowieckim Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego.

Tegoroczny Piknik odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w Starej Miłosnej na terenie stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompanii Honorowej Wojska Polskiego w godz. 10:00 – 20:00. Podczas Pikniku nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zaplanowano organizację specjalnych stref (edukacyjna, sportowa, dziecięca, chillout, poradnikowa, cateringowa) w której każdy znajdzie coś dla siebie, a dla najmłodszych nie zabraknie oczywiście tradycyjnych dmuchańców, ścianek wspinaczkowych oraz seegway’ów.

Podczas Pikniku odbędą się również rodzinne i międzysamorządowe zawody sportowe w tym m.in.: rzut kaloszem, przeciąganie liny, dart czy siatkówka. Gościem specjalnym będzie Kajetan Broniewski – polski wioślarz, trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie – który poprowadzi zawody na ergometrach wioślarskich.

ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo,

Zbliża się termin Pikniku Integracyjnego Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. W sobotę, 11 czerwca br. spotkamy się tradycyjnie w Starej Miłosnej. Podobnie jak w latach ubiegłych przygotowano wiele atrakcji, w tym także sportowe. Chcielibyśmy zaprosić przedstawicieli samorządów zawodowych do rywalizacji sportowej w następujących konkurencjach grupowych i indywidualnych. Sportowe zmagania międzysamorządowe byłyby okazją do znakomitej zabawy, jak i bliższego poznania się przedstawicieli naszych profesji.

Proponowane rozgrywki między drużynami reprezentującymi poszczególne samorządy zawodowe:

• Zawody na ergometrach wioślarskich;
  • Piłka siatkowa;
  • Gigantyczne piłkarzyki;
  • Przeciąganie liny;
  • Rzut kaloszem.

Ponadto w poniższych dyscyplinach braliby udział indywidualni zawodnicy, którzy podawaliby przynależność samorządową w chwili przystępowania do konkurencji. Pod koniec dnia zostałyby zliczone wyniki wszystkich uczestników, dzięki czemu wyłonieni byliby zwycięzcy w kategorii indywidualnej oraz zbiorczej – samorządowej. Są to:

• Dart gigant;
  • Zawody w piłce ręcznej i nożnej na bramce celnościowej z radarem;
  • Koszykówka – strzelnica (rzuty do kosza na czas);
  • Wyścigi w rurach dmuchanych;
  • Bieg w workach;
  • Bungee run.

Drużyny można zgłosić bezpośrednio on-line poprzez formularz elektroniczny,  lub pisząc na adres: forum.mazowieckie@oirpwarszawa.pl, a także za pośrednictwem swoich macierzystych samorządów.

Anna Wiśniewska

Okręgowa Izba Radców Prawnych