1 czerwca 2017

Karty sportowo-rekreacyjne dla członków OIL w Warszawie

Miło nam poinformować, iż dzięki zaangażowaniu Komisji Kultury, Sportu i Turystyki członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie uzyskali możliwość skorzystania z karnetów sportowo-rekreacyjnych.

Szanowni Państwo, aby otrzymać ofertę i ewentualnie przystąpić do programu należy wpisać w poniższe rubryki swoje dane. Po weryfikacji członkostwa OIL w Warszawie i niezalegania ze składkami na rzecz izby, Państwa mail zostanie przekazany do VanityStyle, która prześle na podany mail pełną informację o ofercie, cenie i sposobie zapisania się do programu.

Imię
Nazwisko
Numer PWZ
Adres email
Wyrażam zgodę na przekazanie adresu e-mail  do VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.
Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej od spółki VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-054, Jasna 24 za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu e-mail, zgodnie z art. 10  ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Okręgową  Izbę Lekarską  z siedzibą w Warszawie 02-512, ul. Puławska 18 moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r, w celu przygotowania oferty na karty sportowo-rekreacyjne dla członków OIL w Warszawie.

Uzyskanie oferty będzie możliwe po zakreśleniu wszystkich zgód.

W przypadku pytań proszę o kontakt d.jarosz@oilwaw.org.pl, tel. 22 54 28 333.

Zapytania o możliwość skorzystania z kart sportowych możliwe jest również w aplikacji mobilnej Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, Kalendarz Lekarski – do pobrania Google Play dla użytkowników urządzeń opartych na systemie Androidoraz w wersji dla posiadaczy iPhone’ów i innych urządzeń pracujących w systemie iOS:

Aplikacja Kalendarz Lekarski              Pobierz aplikację AppStore

Wszystkie kategorie komunikatów