4 sierpnia 2016

Zniżki na studia dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i ich rodzin

Wyższa Szkoła Informatyki Zarządzania i Administracji w Warszawie oferuje członkom Okręgowej Izby Lekarskiej oraz członkom ich rodzin obniżoną o 50 proc. opłatę wpisową. Oferta ważna jest od 8. sierpnia do 16 września 2016 roku.

Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie prowadzi studia zarówno I jak i II stopnia na kierunkach:

• Administracja – studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie)
  • Bezpieczeństwo narodowe – studia I i II stopnia (licencjackie i magisterskie)
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia I stopnia (licencjackie)
  • Logistyka – studia I stopnia (inżynierskie i licencjackie)
  • Informatyka – studia I stopnia (inżynierskie i licencjackie)
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna – studia I stopnia (licencjackie)

W ramach każdego kierunku studenci wybierają obszar (specjalność) w jakim chcą się kształcić (np. administracja służby zdrowia, bezpieczeństwo zdrowotne, ratownictwo medyczne).

Więcej o ofercie WSIZiA w liście rektora uczelni, prof. Zdzisława Nowakowskiego:

List Rektora WSIZiA

Wszystkie kategorie komunikatów