14 listopada 2016

Biegli sądowi po nowemu – zaproszenie dla lekarzy na konferencję w Prokuraturze Krajowej

Propozycje rozwiązań prawno-organizacyjnych  i  szkoleniowych w dziedzinie opiniowania biegłych sądowych  i utworzenia zespołów biegłych przy izbach lekarskich na terenie całego kraju będą tematem Konferencji, która odbędzie się w dniu  17. listopada  2016 roku w  siedzibie Prokuratury Krajowej przy ulicy  Rakowieckiej 26/30  w Warszawie, na którą organizatorzy gorąco zapraszają lekarzy.

Z uwagi na miejsce konferencji, prosimy do dnia 10. 11. 2016 r. drogą mailową podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej swój udział na adres: m.rajca@oilwaw.org.pl

Wejście na konferencję będzie możliwe po weryfikacji danych z listy z dowodem tożsamości.

Udział w Konferencji zapowiedzieli przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości, Prokuratury, Naczelnej Rady Lekarskiej,  okręgowych rad lekarskich, a także przedstawiciele  Stowarzyszenia Prokuratorów Rzeczypospolitej Polskiej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Małgorzata Rajca 22 54 28 308.

Tagi: , , , , , , ,

Wszystkie kategorie