13 grudnia 2016

Stażyści, członkowie OIL w Warszawie mogą korzystać z opieki prawnej prowadzonej przez Lex Secure

Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego, 13. grudnia 2016, lekarze stażyści, członkowie OIL w Warszawie, mogą w sposób całkowicie pełnoprawny korzystać z opieki prawnej prowadzonej przez Lex Secure dla lekarzy z naszej Izby.

Lekarze i lekarze dentyści – członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, a od dziś także stażyści, korzystają z szybkiej i nieodpłatnej pomocy prawnej kancelarii prawnej Lex Secure, która udostępnia członkom samorządu lekarskiego działającą całodobowo linię pod numerem tel. 501 538 539.

Oferta Lex Secure dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie to m. in.:

• nielimitowana  liczba  zapytań  w  trybie  określonym  zgodnie  z  Regulaminem  Świadczenia Usług „Lex Secure Twoja Opieka Prawna” zamieszczonym  na  stronie  internetowej  www.opiekaprawna.pl,
  • nieograniczony zakres prawny,
  • gotowe szablony i wzory dokumentów prawnych w ramach systemu Bazy Wzorów Dokumentów Lex Secure,
  • rozwiązanie problemu w 24h, a w przypadku pytań  rozbudowanych  lub  skomplikowanych termin ustalany jest indywidualnie.

Więcej informacji i opis zasad korzystania z pomocy prawnej prowadzonej prze Lex Secure dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie:

>> plik PDF.

Tagi: , , , ,