31 sierpnia 2017

Opieka prawna dla lekarzy OIL w Warszawie

Od 1 września 2017 r. lekarze i lekarze dentyści – członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie korzystają z szybkiej i nieodpłatnej pomocy prawnej APRIL Polska Medbroker, która udostępnia członkom naszego samorządu lekarskiego:

• Cotygodniowy dyżur prawnika w siedzibie OIL w Warszawie: środa w godz. 16.00-18.00 (Uwaga, wejście od ul. Rejtana)
  • Przeznaczony dla członków OIL, kontaktowy adres e-mail: lekarz@asystaprawnika.pl
  • Działającą codziennie w godzinach 9.00-21.00 linię konsultacyjną pod numerem: +48 22 749 62 08

Logo-April logo-OIL-W

Oferta APRIL Polska Medbroker dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie to m. in.:

• Wsparcie prawne w sprawach dotyczących wykonywania zawodu lekarza lub lekarza dentysty w zakresie spraw karnych, spraw o ochronę dóbr osobistych, spraw dotyczących roszczeń deliktowych, obrony przed roszczeniami, dochodzenia roszczeń, prawa pracy, medycznego, bankowego, ubezpieczeń społecznych, podatkowego, cywilnego i innych postępowań związanych w wykonywaniem zawodu;
  • Wsparcie prawne obejmujące sprawy niezwiązane z wykonywaniem zawodu lekarza lub lekarza dentysty w zakresie życia prywatnego, prawa karnego i wykroczeń, prawa konsumenckiego, ubezpieczeniowego, sąsiedzkiego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, ochrony danych osobowych, posiadania i użytkowania pojazdu mechanicznego, praw rzeczowych na nieruchomości będącej miejscem zamieszkania.

W ramach usługi członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie będą mogli umawiać się na spotkania z adwokatem lub radcą prawnym, który dyżurować będzie w siedzibie Izby, przy ul. Puławskiej 18, w wymiarze dwu godzin tygodniowo.

Więcej szczegółów na temat usługi świadczonej dla lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie – na stronie: medbroker.pl/OIL

Usługa Prawnik dla lekarza jest dostępna również w aplikacji mobilnej Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, Kalendarz Lekarski – do pobrania Google Play dla użytkowników urządzeń opartych na systemie Android oraz dla posiadaczy iPhone’ów i innych urządzeń pracujących w systemie iOS:

Aplikacja Kalendarz Lekarski Pobierz aplikację AppStore