3 lipca 2017

Lista kandydatów na delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie kadencji 2018-2022

LEKARZE

LEKARZE DENTYŚCI

Załącznik do uchwały nr 7/2017/VII
Okręgowej Komisji Wyborczej w Warszawie
z dnia 23.06.2017 r.

 

Lista kandydatów na delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie kadencji 2018-2022  –  LEKARZE

 

nazwisko i imię kandydata nr rejonu nazwa rejonu wyborczego liczebność
rejonu
liczba mandatów
REGION WARSZAWA    

1) Doruchowski Maciej

2) Kaczorowski Łukasz

3) Kiljan Patryk

4) Polański Jerzy

K8/001 Szpital Czerniakowski 212 3

5) Adamowicz Robert

6) Michałek Baranowska Hanna

K8/002 Szpital Ginekologiczny Św. Rodziny 133 2
7) Michalik Tadeusz K8/003 Mokotów 159 2
K8/004 Ursynów 150 2
8) Owsianny Mateusz K8/005 STOCER Szpital Chirurgii Urazowej – Barska 115 1
9) Romanowski Krzysztof K8/006 Śródmiejski Szpital Położniczy – Inflancka 101 1
10) Targowski Michał K8/007 Ochota 146 2

11) Imiela Tomasz

12) Sawicki Rafał

K8/008 Szpital Grochowski 157 2

13) Górnicki Jarosław

14) Kąpiński Jacek

15) Kowalczuk Jan

16) Kuszyński Robert

17) Miśkiewicz Agnieszka

18) Paprocki Łukasz

19) Turlińska Agnieszka

K8/009 Szpital Dziecięcy Niekłańska 240 3

20) Morgiewicz Małgorzata

21) Ostaszewski Krzysztof

K8/010 Praga Południe (A) 152 2
22) Olizarowski Grzegorz K8/011 Praga Południe (B) 124 2

24) Kozub Michał

25) Mlosek Robert

23) Kostewicz Krzysztof
(rezygnacja)

K8/012 Szpital Bródnowski (A) 236 3
26) Dąmbski Tomasz K8/013 Szpital Bródnowski (B) 244 3
K8/014 Bródno -Targówek – Praga Północ 189 2
27) Malowany Marcin K8/015 Szpital Praski 135 2

28) Borkowska-Paczuła Katarzyna

29) Cybulska Maria

30) Żugajewicz Maria

K8/016 Szpital SOLEC 133 2
31) Pyziak-Kowalska Karolina K8/017 Wojewódzki Szpital Zakaźny 133 2

32) Ciupak Arkadiusz

33) Kraśniej-Dębkowska Agnieszka

34) Milanowski Łukasz

35) Płoński Andrzej

K8/018 Szpital Wolski 231 3
K8/019 Wola-Śródmieście 174 2

36) Jankowska Katarzyna

37) Machowski Michał

38) Makowska Grażyna

39) Skowyra Artur

40) Wernic Katarzyna

K8/020 Szpital Bielański (A) 266 3
41) Kużawczyk Andrzej K8/021 Szpital Bielański (B) 210 3

42) Ertuganow Oleg

43) Zaława- Dąbrowska Małgorzata

 

K8/022 Żoliborz Przychodnie 202 3

44) Jagielska Anna

45) Stypułkowska-Misiurewicz Hanna

K8/023 SANEPID – PZH – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Instytut Żywności i Żywienia 81 1

46) Kuklewicz Jan

47) Paśnicka Danuta

K8/024 ATTIS i Rehabilitacja Niepełnosprawnych 204 3
K8/025 Szpitale Psychiatryczne 210 3

48) Chorążka Kamil

49) Sikorski Adam

K8/026 Szpital Psychiatryczny Pruszków-Tworki 112 1
50) Pietrzak Adam K8/027 Pogotowie Ratunkowe 105 1

51) Grabska Joanna

52) Winciunas Piotr

53) Wyrzykowski Robert

K8/028 MZ-ZUS-NFZ-MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI 156 2

54) Biliński Jarosław

55) Jankowski Piotr

56) Nowak Maciej

K8/029 WUM  Szpital Banacha (A) 259 3

57) Hanus Katarzyna

58) Pachucki Janusz

59) Starczewska Marta

K8/030 WUM  Szpital Banacha (B) 243 3

60) Cieśla Witold

61) Cieślak Bartosz

62) Madej Krzysztof

63) Ozierański Krzysztof

64) Paluszkiewicz Rafał

65) Skrzyńska Martyna

K8/031 WUM  Szpital Banacha (C) 220 3

66) Dąbrowski Andrzej

67) Jelonek Maciej

68) Machowicz Rafał

69) Niemczyk Longin

K8/032 WUM  Szpital Banacha (D) 223 3

70) Pawlikowski Tadeusz

71) Sawosz Maciej

K8/033 WUM Anatomikum 81 1

72) Jankowski Krzysztof

73) Jankowski Łukasz

74) Rostkowska Olga

K8/034 WUM Szpital Lindleya (A) 252 3

75) Czarnecka Kinga

76) Gradzińska Agnieszka

77) Jędrzejko Kalina

78) Ruszkowski Lech

K8/035 WUM Szpital Lindleya (B) 260

3

 

79) Dąbrowski Filip

80) Gajzlerska-Majewska Wanda

K8/202 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM 88 1

81) Drobniak Artur

82) Gutkowska Karolina

83) Suchta Katarzyna

K8/036 WUM Szpital Karowa 134 2

84) Bilińska Natalia

85) Pokładnik Joanna

86) Wolski Marek

K8/037 Dziecięcy Szpital Kliniczny (A) 238 3

87) Bębenek Dorota

88) Gawlak Maciej

89) Lange Joanna

90) Sanocki Marcin

K8/196 Dziecięcy Szpital Kliniczny (B) 165 2
K8/038 Warszawski Szpital dla Dzieci 83 1
91) Dąbrowska Anna K8/039 Szpital Okulistyczny WUM 88 1

92) Jasiński Roman

93) Malinowski Krzysztof

94) Małecka-Kużawczyk Krystyna

95) Oppeln-Bronikowski Lech

96) Piotrowska Violetta

97) Tatar Arkadiusz

K8/040 Grupa Luxmed 156 2

98) Królikowski Krzysztof

99) Matuszewski Michał

100) Miłoński Piotr

K8/041 Szpital im. Orłowskiego (A) 179 2

101) Magdziarz-Miller Magdalena

102) Słabik-Ledóchowska Aleksandra

K8/042 Szpital Im. Orłowskiego (B) 177 2
103) Patzer Barbara K8/043 CMKP – Marymoncka – Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN 80 1

104) Pawłowski Paweł

105) Spałek Mateusz

K8/044 Centrum Onkologii-Wawelska – Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii 217 3

106) Kamecki Hubert

107) Krajewski Romuald

108) Kunkiel Michał

K8/045 Centrum Onkologii Ursynów (A) 165 2
109) Bobek-Pstrucha Ewelina K8/046 Centrum Onkologii Ursynów (B) 116 1

110) Ołdak Natalia

111) Pawliszak Piotr

112) Skomska-Pawliszak Małgorzata

K8/047 Centrum Zdrowia Dziecka (A) 278 3

113) Jankowska Magdalena

114) Szarla Anna

115) Tobota Katarzyna

K8/048 Centrum Zdrowia Dziecka (B) 243 3

116) Jędrzejewski Grzegorz

117) Karwacki Marek

118) Rychłowska-Pruszyńska Magdalena

119) Woźniacki Łukasz

K8/049 Instytut Matki i Dziecka 206 3

120) Grabczan Wojciech

121) Hawryłkiewicz Iwona

K8/050 Instytut Chorób Płuc i  Gruźlicy 151 2
122) Barankiewicz Joanna K8/051 Instytut Hematologii 93 1

123) Kaszuba Anna

124) Konopka Anna

125) Kurowski Andrzej

126) Łasocha Damian

127) Łodyga Małgorzata

128) Zieliński Tomasz

K8/052 Instytut Kardiologii 246 3

129) Szalecki Krzysztof

130) Woronowicz Bohdan

K8/053 Instytut Psychiatrii i Neurologii (A) 135 2
131) Gajda Kacper K8/054 Instytut Psychiatrii i Neurologii (B) 131 2

132) Bonek Krzysztof

133) Lewandowicz Andrzej

134) Przeor Aleksandra

135) Wiśniewska-Kiljan Kalina

K8/055 Instytut Reumatologii – Instytut  Kardiologii 157 2
136) Anioł-Strzyżewska Krystyna K8/056 COMS – AWF – Instytut Sportu – Lekarze sportowi 82 1
137) Czarnecka Paulina K8/057 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (A) 145 2

138) Jackowicz Kacper

140) Michalczyk Łukasz

141) Uchowicz Maciej

139) Kostewicz Justyna (rezygnacja)

K8/058 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (B) 149 2

142) Liszka Maciej

143) Niedzielski Mateusz

144) Roszkowski Rafał

145) Statuch Sonia

146) Zaręba Katarzyna

 

K8/059 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (A) 143 2

147) Głogowski Michał

148) Gołoś Maciej

149) Maciejewski Marcin

K8/060 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (B) 184 2

150) Doczekalski Paweł

151) Zakrzewski Jakub

K8/061 Lekarze Cywilni MON – Koszykowa 147 2

152) Kryszałowicz Bożena

153) Moniuszko Andrzej

154) Patena Konrad

155) Tulewicz-Marti Edyta

K8/062 MSW Szpital Wołoska (A) 202 3

156) Mroczkowski Edward

157) Siemion Krzysztof

K8/063 MSW Szpital Wołoska (B) 202 3
K8/198 MSW Szpital Wołoska (C) 203 3

158) Kusto Ewa

159) Mirski Siemiomysł

160) Rusiecka-Kuczałek Elżbieta

K8/064 MSW Lecznictwo Otwarte Wołoska 189 2
161) Herman Krzysztof K8/065 Szpital Ginekologiczny św. Zofii 81 1
162) Piątkiewicz Jacek Antoni K8/066 Medycyna Pracy 178 2

163) Banaczyk Beata

164) Dorosz Paweł

165) Gojan Ewa

166) Huzior Leszek

167) Makuch Krzysztof

K8/067 Lekarze Bemowo – Włochy Jelonki 160 2
168) Wegienko Wiktor K8/068 Lekarze Warszawa NZOZ (A) 177 2

169) Mojkowski Jakub

170) Owczarski Radosław

171) Parysz Magdalena

K8/069 Lekarze Warszawa  NZOZ (B) 256 3
K8/070 Lekarze Warszawa NZOZ (C) 214 3
172) Kozłowska Hanna Ewa K8/071 Lekarze Warszawa NZOZ (D) 221 3
K8/199 Lekarze Warszawa NZOZ (E) 153 2
173) Kulikowski Grzegorz K8/200 Lekarze Warszawa NZOZ (F) 161 2

174) Morliński Andrzej

175) Włodarczyk Andrzej

K8/072 Rejon  Złotego Wieku (K) 124 2

176) Borkowski Wojciech

177) Ostaszewska-Chrzanowska Barbara

K8/073 Rejon  Złotego Wieku( A) 143 2
K8/074 Rejon  Złotego Wieku (B) 181 2

178) Cerański Włodzimierz

179) Prosińska-Kibler Maria

180) Wilmowska-Pietruszyńska Anna

181) Zienkiewicz- Komorowska Ewa

K8/075 Rejon  Złotego Wieku (C) 206 3
K8/076 Rejon  Złotego Wieku (D) 188 2

182) Kotlicki Aleksander

183) Pietrzykowska-Bodnar Bożena

K8/077 Rejon Złotego Wieku (E) 158 2
K8/078 Rejon Złotego Wieku (F) 206 3
K8/079 Rejon Złotego Wieku (G) 126 2
184) Trautsolt Iwona K8/080 Rejon Złotego Wieku (H) 222 3
K8/081 Rejon  Złotego Wieku (I) 202 3
185) Konieczyńska Zuzanna K8/189 Rejon  Złotego Wieku (J) 136 2
K8/082 Warszawa – Praktyki Lekarskie (A) 83 1
K8/083 Warszawa – Praktyki Lekarskie (B) 81 1
186) Smaga Elżbieta K8/084 Warszawa – Praktyki Lekarskie (C) 81 1
K8/085 Warszawa – Praktyki Lekarskie (D) 80 1
187) Dilis Paweł K8/086 Warszawa – Praktyki Lekarskie (E) 80 1
K8/087 Warszawa – Praktyki Lekarskie (F) 80 1
K8/088 Warszawa – Praktyki Lekarskie (G) 81 1
188) Feldman Michał K8/089 Warszawa – Praktyki Lekarskie (H) 81 1
189) Łazar Leszek K8/090 Warszawa – Praktyki Lekarskie (I) 82 1
K8/143 Lekarze –OIL Puławska (A) 198 2

190) Dziubiński Krzysztof

191) Nekanda – Trepka Ładysław

K8/144 Lekarze –OIL Puławska (B) 121 2
K8/145 Lekarze – OIL Puławska (C) 203 3
192) Jankowska Maria K8/146 Lekarze – OIL Puławska (D) 182 2
K8/147 Lekarze – OIL Puławska (E) 202 3
K8/148 Lekarze – OIL Puławska (F) 173 2
K8/149 Lekarze – OIL Puławska (G) 203 3
K8/203 Lekarze – OIL Puławska (H) 133 2
  REGION WARSZAWSKI  
K8/091 Powiat Warszawski Zachodni 106 1
193) Gut Grzegorz K8/092 Powiat Warszawski Zachodni – Dziekanów Leśny 80 1
K8/093 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (A) 86 1
K8/094 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (B) 96 1
K8/095 Otwock (A) 121 2
K8/096 Otwock (B) 97 1

194) Olędzka Magdalena

195) Paluch Łukasz

196) Ropielewski Aleksander

K8/097 Otwock (C) 239 3
197) Danielska-Klimek Maria K8/098 Legionowo 245 3

198) Grochowski Radosław

199) Kurek Łukasz

200) Laskowski Wojciech

201) Stańczak Ryszard

K8/099 Wołomin SZPZOZ (A) 241 3
K8/100 Wołomin NZOZ (B) 98 1
202) Stańczak Jakub K8/101 Nowy Dwór Mazowiecki 105 1

203) Goździk Katarzyna

204) Matyja Piotr

205) Sowiński Jacek

K8/102 Piaseczno 235 3

206) Dobies-Krześniak Barbara

207) Serwan Agnieszka

K8/103 STOCER – Konstancin Jeziorna 174 2

208) Niemczyk Michał

209) Szot Patrycja

K8/104 Pruszków (A) 134 2

210) Płońska Joanna

211) Schreyer Krzysztof

K8/105 Pruszków (B) 152 2

212) Skarżyński Henryk

213) Skarżyński Piotr

K8/106 Instytut Patologii i Fizjologii  Słuchu 124 2

214) Bornsztajn Mateusz

215) Jakubiak Jakub

216) Osiadacz Małgorzata

217) Stępka Michał

218) Stopiński Marek

K8/107 Szpital Zachodni 226 3
219) Galewski Adam K8/108 Grupa „Zachód” Grodzisk Maz. 81 1
220) Dziarczykowska-Kopeć Aleksandra K8/109 Lekarze POZ –  „Grupa Milanówek” 94 1

221) Bogulska Ewelina

222) Bołoz Witold

223) Gałecka Marta

224) Olkowicz Ewelina

225) Wronisz Sławomir

K8/111 Sochaczew 159 2
K8/112 Żyrardów 153 2
  REGION CIECHANOWSKI  

226) Ferenc Antoni

227) Obojska Dobrosława

K8/113 Ciechanów (A) 191 2

228) Galbarczyk Dariusz

229) Jaroszewska-Balicka Wanda

K8/114 Ciechanów (B) 81 1
K8/115 Mława – Żuromin 113 1

230) Gontkiewicz Michał

231) Gryglas Piotr

232) Świerczek Józef

233) Wojciechowska Ewa

K8/116 Płońsk 156 2

234) Gniedziejko Jan

235) Tutak Sławomir

K8/117

Pułtusk

 

 

102 1
  REGION OSTROŁĘCKI  

236) Bieńkowski Zbigniew

237) Jarząbek Zbigniew

238) Krzyżanowski Wojciech

239) Kucharski Włodzimierz

K8/118 Ostrołęka (A) 187 2
K8/119 Ostrołęka (B) 112 1
K8/120 Maków Mazowiecki 89 1
240) Gałecka Ewa K8/121 Przasnysz 94 1

241) Chełstowski Waldemar

242) Darocha Anna

243) Ulicki Patryk

K8/122 Wyszków 145 2

245) Sawoni Andrzej

246) Sułkowski Wiktor

244) Bierca Jacek (rezygnacja)

K8/123 Ostrów Mazowiecka 136 2
  REGION SIEDLECKI  

247) Górski Adam

248) Mazurek Dorota

K8/110 Mińsk Mazowiecki 203 3
K8/124 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Siedlce (A) 116 1
K8/125 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Siedlce (B) 99 1

249) Cieślik Krzysztof

250) Romańczuk Joanna

K8/126  Siedlce – Łosice Powiat 197 2
251) Dmowska Renata K8/127 Siedlce NZOZ 84 1
252) Ciołkowski Tadeusz K8/128 Sokołów Podlaski 85 1

253) Dąbrowski Edward

254) Moczydłowska Marta

K8/129 Garwolin 146 2
K8/130 Węgrów 82 1
  REGION RADOMSKI  

255) Łuba Maciej

256) Świgoń Paweł

K8/131 Radom – Lekarska (A) 142 2

257) Kalbarczyk Bartłomiej

258) Szatanek Mieczysław

259) Zimnicka Hanna

K8/132 Radom – Lekarska (B) 147 2

260) Grzeszczyk Jarosław

261) Hałabuz Krzysztof

262) Kępczyński Wiesław

263) Wróbel Julian

 

K8/133 Radom – Józefów (A) 142 2

264) Lipiec Monika

265) Wiosna Maciej

K8/134 Radom – Józefów (B) 144 2

266) Czekaj Wojciech

267) Pacholicki Wojciech

K8/135 Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna Radom (A) 129 2

268) Bocheński Krzysztof

269) Kanecki Krzysztof

270) Sobczak-Dusza Beata

271) Szczerbicka Jadwiga

K8/136 Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna Radom (B) 135 2

272) Korbecka Bogusława

273) Kozak Stanisław

K8/137 Radom – Rejon Złotego Wieku 164 2
274) Serzycki Adam K8/138 Białobrzegi – Nowe Miasto – Warka 83 1

275) Binio Zbigniew

276) Matecka Joanna

277) Radwański Paweł

K8/139 Grójec 142 2

278) Drotlef Bogusław

279) Pieczyński Aleksander

K8/140 Zwoleń – Pionki – Jastrzębia- Lipsko – Iłża 152 2

280) Dabiński Karol

281) Skoczylas Dariusz

 

K8/141 Kozienice 126 2

282) Bronowicka Elżbieta

283) Karpińska Katarzyna

284) Lech Adrian

285) Zajączkowski Bogdan

K8/142 Szydłowiec – Przysucha – Krychnowice 137 2

 

Lista kandydatów na delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie kadencji 2018-2022 – LEKARZE DENTYŚCI

nazwisko i imię kandydata nr rejonu nazwa rejonu wyborczego liczebność
rejonu
liczba mandatów
  REGION WARSZAWA  
286) Korporowicz Emil K8/150 WUM Stomatologia Miodowa 116 1

287) Mierzwińska-Nastalska Elżbieta

288) Popowski Wojciech

289) Sobiech Piotr

K8/151 WUM Stomatologia Lindleya – Chirurgia Stomatologiczna 204 3

290) Aluchna Marcin

291) Iwańczyk Bartłomiej

K8/201 WUM Stomatologia Lindleya – Rezydenci 150 2

292) Herman Justyna

293) Lesak Danuta

294) Wąsowicz-Cićkiewicz Hanna

K8/152 Mazowieckie Centrum Stomatologii 207 3
K8/153 Luxmed – Prima-Dent – Enel-Med – Microdent – Fundacja Promocji Inicjatyw Stomatologicznych 81 1
295) Kamecki Grzegorz K8/154 Mokotów Stomatolodzy (A) 165 2
K8/155 Mokotów Stomatolodzy (B) 89 1
K8/156 Ursynów – Wilanów Stomatolodzy 134 2

296) Hoffman Bożena

297) Paluszek Dariusz

298) Sattel-Kobylińska Monika

299) Uliasz Przemysław

K8/157 Ochota – Włochy – Ursus Stomatolodzy 140 2

300) Potocka Monika

301) Topolska-Kotulecka Mery

K8/158 Śródmieście Stomatolodzy 174 2

302) Brzozowska-Kwinta Justyna

303) Wawrzeńczyk Aleksandra

 

K8/159 Bemowo Stomatolodzy 93 1
304) Remer-Kurek Liliana K8/160 Wola Stomatolodzy 151 2
305) Słowińska Marianna K8/161 Praga Południe – Wawer – Wesoła – Rembertów – Stomatolodzy 174 2
306) Detka Agnieszka K8/162 Praga Północ – Białołęka – Targówek – Bródno – Stomatolodzy 185 2
307) Zawadzki Bartosz K8/163 Żoliborz Stomatolodzy 102 1

308) Dobner Ewa

309) Michalak Maciej

K8/164 Stomatolodzy Cywilni MON (A) 124 2

310) Całka Karol

 

K8/204 Stomatolodzy Cywilni MON (B) 122 2
K8/165 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (A) 155 2
K8/166 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (B) 166 2
K8/167 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (C) 146 2
K8/168 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (D) 154 2

311) Małkiewicz Elżbieta

312) Małkiewicz Konrad

313) Nieckula Paweł

K8/169 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (E) 144 2
314) Sulma-Urban Bożena K8/170 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (F) 152 2
315) Oliwa-Dobieszewska Katarzyna K8/171 Warszawa Stomatolodzy – Praktyki Stomatologiczne (G) 151 2
K8/172 Stomatolodzy nie wykonujący zawodu (A) 117 1
K8/173 Stomatolodzy nie wykonujący zawodu (B) 124 2
K8/174 Stomatolodzy nie wykonujący zawodu (C) 170 2
K8/195 Stomatolodzy OIL Puławska (A) 283 4
K8/197 Stomatolodzy OIL Puławska (B) 212 3
  REGION WARSZAWSKI  
316) Roszkiewicz Waldemar K8/175 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Stomatologiczne (A) 132 2
K8/176 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Stomatologiczne (B) 87 1
317) Adamowicz-Zawada Joanna K8/177 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Stomatologiczne (C) 123 2
K8/178 Nowy Dwór Mazowiecki – Legionowo – Stomatolodzy 140 2
K8/179 Wołomin Stomatolodzy 126 2

318) Latoszek-Banasiak Elżbieta

319) Siarkiewicz Andrzej

K8/181 Otwock Stomatolodzy 128 2
K8/182 Piaseczno Stomatolodzy 152 2
320) Kwitkiewicz Grzegorz K8/183 Grodzisk Mazowiecki Stomatolodzy 82 1
321) Raczmańska-Kaniewska Ewa K8/184 Pruszków Stomatolodzy 131 2
322) Głogowska-Winczek Maria K8/185 Sochaczew – Żyrardów Stomatolodzy 83 1
  REGION CIECHANOWSKI  

323) Klimkowska-Misiak Marta

324) Woźniak Elżbieta

 

K8/186 Ciechanów – Mława – Płońsk – Pułtusk  – Żuromin Stomatolodzy 157 2
  REGION OSTROŁĘCKI  

325) Krajewski Krzysztof

 

K8/187 Ostrołęka – Maków Maz. – Przasnysz Stomatolodzy 135 2
326) Olszewski Roman K8/188 Ostrów Maz. – Wyszków Stomatolodzy 87 1
  REGION SIEDLECKI  
327) Kuchta Piotr K8/180 Mińsk Mazowiecki Stomatolodzy 95 1

328) Flakowski Rafał

329) Kornacka Renata

330) Majkowski Ryszard

K8/190 Siedlce – Łosice Sokołów Podlaski –  Węgrów Stomatolodzy 216 3
331) Piwowarczyk Liliana K8/191 Garwolin Stomatolodzy 82 1
  REGION RADOMSKI  

332) Leśniak-Trześniewska Agnieszka

333) Miękus-Pączek Ewa

334) Syczewska Danuta

K8/192 Radom  miasto Stomatolodzy 247 3
335) Szczepanek Mariusz K8/193 Radom okolice – Stomatolodzy (A) 125 2

336) Bachanek Ewa

337) Kawecka-Piwońska Anna

338) Popis-Witkowska Anna

339) Stolarski Mateusz

K8/194 Radom okolice – Stomatolodzy (B) 129 2

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.