Lista członków

Rejon: ŚRÓDMIEJSKI SZPITAL POŁOŻNICZY

Lp Nazwisko Imiona
1 Andziak Marta Anna
2 Andziak Marta Katarzyna
3 Bielecka-Brzezińska Weronika Anna
4 Bodziony Anna Maria
5 Bramski Wiaczesław
6 Brynczak Andrzej
7 Burczak Aleksandra Ewelina
8 Burda Halina
9 Chmielewski Olgierd Jerzy
10 Ciechanowicz Jarosław Wojciech
11 Derlatka Włodzimierz Stanisław
12 Dąbrowska Paulina
13 Dądalska Ewa Katarzyna
14 Garwoliński Jerzy Marek
15 Gawecka Agnieszka Joanna
16 Gawroński Krzysztof Maciej
17 Góźdź Dariusz Tomasz
18 Golubka Ivan
19 Grzelak Janusz
20 Grzelak Mariusz Robert
21 Głowacki Krzysztof Zbigniew
22 Hagel-Lewicka Ewa Urszula
23 Harabin-Matysiak Agnieszka Barbara
24 Herlenius-Sawicka Dominika Aleksandra
25 Jura Waldemar Artur
26 Kanonowicz Robert Piotr
27 Karwacka Anetta Barbara
28 Klajda-Nowak Renata Katarzyna
29 Kneć Karolina
30 Kocięda Anna
31 Koniński Maciej Piotr
32 Koprowicz Mieczysław Władysław
33 Korczyński Tomasz Jan
34 Kostrzewa Jacek Andrzej
35 Kowalczyk Beata Joanna
36 Kowalik-Trembacz Małgorzata Maria
37 Kozera Tomasz Jan
38 Kozłowska Elżbieta Irena
39 Kozłowska Joanna Urszula
40 Krzyczkowska Dorota
41 Kuc-Rajca Małgorzata
42 Kęczkowska Edyta
43 Laktineh Maamoun
44 Lech Medard Marian
45 Lichota Włodzimierz Wojciech
46 Litmanowicz Marek Ryszard
47 Liżewska Barbara
48 Maj Krzysztof Piotr
49 Majewska Urszula Jadwiga
50 Matyjek Iwona Ewa
51 Mazanowski Jarosław
52 Myszyński Stefan Jerzy
53 Młynarczyk Anna
54 Mężyński Jacek Dariusz
55 Obertyńska-Romanowska Ewa Anna
56 Oksza-Orzechowski Kazimierz Jacek
57 Osóbka-Morawski Witold
58 Ostrowska Grażyna Maria
59 Parlak Agnieszka Sabina
60 Pawlina Maciej Tomasz
61 Pawluczyk-Dyjecińska Martyna Anna
62 Piórkowski Tomasz
63 Piórkowski Robert Stanisław
64 Piechocka Hanna Wiesława
65 Piekarska Magdalena Anna
66 Piliszek Bożenna Elżbieta
67 Polkowski Marek Michał
68 Porzezińska Aleksandra Anna
69 Połujański Marek Andrzej
70 Przychodzień-Schmidt Ewa Agnieszka
71 Psikuta Wiktor Edward
72 Rak Remigiusz Waldemar
73 Redas Jarosław
74 Reśko-Zachara Marzanna Joanna
75 Rogala Jacek Roman
76 Romanowski Krzysztof Jerzy
77 Ruszkowski Maciej Andrzej
78 Sanecka Agnieszka Ewa
79 Siemaszko Janusz Bogusław
80 Sikora Sławomir Marek
81 Sikora Beata
82 Skrzypińska Agnieszka
83 Sokołowska-Oracz Anna Magdalena
84 Stepka Krzysztof Wojciech
85 Strzyżewski Marek
86 Strzyżewski Wojciech
87 Szlendak-Sauer Katarzyna
88 Tarwacki Dariusz
89 Teterycz Aleksandra
90 Urban Julia Maria
91 Wawrzoniak Tomasz Jakub
92 Wesołowska-Szalecka Irena
93 Wieczorek Ewa Anna
94 Winnicka-Kubów Anna
95 Wojciula Joanna
96 Wojnar Ewa Zofia
97 Zakrzewski Jacek Władysław
98 Zamojska Aneta Anna
99 Łepecki Waldemar Tomasz
100 Łucyszyn Anna Maria
101 Świderska Krystyna Maria

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.