Lista członków

Rejon: COMS-AWF-INSTYTUT SPORTU-LEKARZE SPORTOWI

Lp Nazwisko Imiona
1 Anioł-Strzyżewska Krystyna Maria
2 Anusiewicz Małgorzata Maria
3 Bakalarski Wawrzyniec Jakub
4 Bania Anita Katarzyna
5 Bartoszewicz Elżbieta
6 Bień Maciej
7 Bogucka Maria Małgorzata
8 Braksator Wojciech Edward
9 Burkhard-Jagodzińska Krystyna Janina
10 Chociszewska Anna Małgorzata
11 Chrostowski Krzysztof Ignacy
12 Chwalbińska Jolanta Elżbieta
13 Cieślik Andrzej Jerzy
14 Czopik Józef Franciszek
15 Dejczman-Gacke Krystyna Aldona
16 Derwinis Tomasz
17 Donde Andrzej Bobola
18 Dziak Artur
19 Eberhardt Andrzej
20 Folga Andrzej
21 Gabrylewska-Tyszkowska Ludmiła
22 Gajda Maria Teresa
23 Garlicki Janusz Maria
24 Gałązka Mariola
25 Generowicz Zbigniew Roman
26 Gutowska Maria Magdalena
27 Jeżewska-Szerszeń Renata Zdzisława
28 Jurek Włodzimierz Jan
29 Kawula Marek Andrzej
30 Kohutnicki Zbigniew Adam
31 Korkhava Viktoryia
32 Kowalik-Borówka Elżbieta Bożenna
33 Kozera-Szumny Jolanta Zofia
34 Krupa Radosław Henryk
35 Krysztofiak Hubert
36 Kuchar Ernest Piotr
37 Libich Andrzej Krzysztof
38 Markiewicz Zbigniew Józef
39 Markiewicz Łukasz Kamil
40 Materkowski Maciej Rajmund
41 Małecki Jacek Maciej
42 Małkiewicz Ryszard Stanisław
43 Mickielewicz Edward
44 Mierzyński Rafał Janusz
45 Miszczak Maciej
46 Modrowska-Żukowska Krystyna Agnieszka
47 Morawska Olga
48 Musur Lesław Józef
49 Nowak Piotr Gerard
50 Onichimowska-Weinberg Danuta Irena
51 Opaliński Paweł Adam
52 Pajączkowski Leszek Bartłomiej
53 Pawłowski Maciej Krzysztof
54 Pałac Kinga Florentyna
55 Piotrowska Jadwiga Maria
56 Piłacka Joanna Teresa
57 Pomorska Renata Maria
58 Pyndryk Piotr Jarosław
59 Rucińska-Skoczeń Teresa Danuta
60 Rymuza Krzysztof
61 Rzeźnicka Ewa Dorota
62 Siekierski Adam
63 Sikorska Małgorzata Lidia
64 Skopowski Jerzy Olgierd
65 Stafiej Elżbieta Małgorzata
66 Stasiakowska-Grochowska Ewa
67 Stelowski Witold
68 Strupińska-Thor Ewa Aleksandra
69 Strupiński Andrzej
70 Szczypaczewska Maria Elżbieta
71 Szczypiorski Piotr
72 Tomaszewski Wiesław Edward
73 Tramś Marek
74 Trojnar Jolanta Ewa
75 Trojnar Tomasz Andrzej
76 Trybus-Matysiak Marlena Anna
77 Wilk Leonard Ludwik
78 Zakrzewska Marta
79 Zdanowicz Urszula Ewa
80 Ściński Tadeusz Tomasz
81 Śniegowski Jerzy Kazimierz
82 Świerczyński Robert Igor

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.