30 sierpnia 2016

Szkolenia Naczelnej Izby Lekarskiej dla lekarzy i kadry menedżerskiej

Naczelna Izba Lekarska jest organizatorem dwóch nowych szkoleń warsztatowych dla lekarzy i lekarzy-dentystów oraz kadry menedżerskiej w ochronie zdrowia pt. „Poszukiwanie rozwiązań rozwojowych w podmiotach leczniczych” (19.09.2016 r.) oraz „Warsztaty wybranych umiejętności menedżerskich w zarządzaniu podmiotem leczniczym” (20.09.2016 r.).

Pierwsze warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą zapoznać się lub pogłębić wiedzę na temat najbardziej efektywnych narzędzi zarządzania podmiotem leczniczym i zapoznać się z przeglądem najlepszych praktyk rozwojowych na rynku usług medycznych.

Drugie warsztaty adresowane są do osób, którym zależy im na zwiększeniu kluczowych kompetencji menedżerskich a także wiedzy i umiejętności w warunkach silnej konkurencji na rynku usług zdrowotnych. Najbliższa edycja kursów będzie mieć miejsce w Warszawie, w siedzibie NIL przy ul. Sobieskiego 110 w dniach 19 i 20 września br. w godz.9.00-15.45.

Zapisy na www.odz.nil.org.pl.

Wszystkie kategorie