26 września 2016

Wiersze poetów – lekarzy podczas 45. Warszawskiej Jesieni Poezji

W imieniu  Związku Literatów Polskich i Unii Polskich Pisarzy Lekarzy zapraszamy do udziału w 45. Warszawskiej Jesieni Poezji. Podczas Jesieni nie zabraknie  unijnego akcentu.

Z wielką przyjemnością polecamy czwartkowe spotkanie w Klubie Księgarza ul. Rynek Starego Miasta 22/24 o godzinie 16.00,  gdzie nasze wiersze czytane przez aktorkę Marię Gładkowską, w opracowaniu  muzycznym Waldemara Hładkiego zapewne nabiorą wyjątkowego wyrazu (plakat w załączeniu).

W godzinach wieczornych odbędzie się promocja antologii „Za trawą – Wszechświat”, gdzie zamieszczone zostały także wiersze poetów- lekarzy. Każdy z autorów otrzyma jeden egzemplarz książki.

W piątek wraz z poetami z ZLP i niezrzeszonymi czytać będziemy wiersze na warszawskiej Pradze (plakat w załączeniu).

W sobotę wiele literacko można zyskać podczas otwartych warsztatów literackich oraz w turnieju jednego wiersza.

W niedzielę podczas Estrady Nieznanego Poety w Auli Domu Literatury godzinach od 12.00- 15.00 każdy może wystąpić na scenie ze swoją poezją.

Koledzy którzy zechcieliby skorzystać z taniej bazy hotelowej (w miejscu spotkań) proszeni są o pilny kontakt z Majką Żywicką-Luckner, tel: 604 286 324 lub majkazywicka@wp.pl

Poniżej plakaty informujące o wydarzeniach związanych z 45. Warszawską Jesienią Poezji.

Wszystkie kategorie