6 grudnia 2016

Mistrzostwa szachowe dla lekarzy i prawników w Kazimierzu Dolnym

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego na połączone imprezy:

– III Ogólnop[olskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach
– II Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich
– II Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

1. Termin:
6-8.01.2017 r.

2. Miejsce:
Kazimierz Dolny, Dom Architekta ul. Rynek 20
(kilkadziesiąt metrów od zabytkowej studni na rynku !)

3. Cel zawodów:
– wyłonienie Indywidualnego Mistrza Polski Lekarzy i Mistrza Polski Prawników w Szachach  na 2017 rok,
– wyłonienie Najlepszej izby lekarskiej i  izby (rady) prawniczej w szachach na 2017 rok,
– integracja środowisk szachowych lekarzy i prawników,
– wypoczynek i rekreacja lekarzy, prawników oraz ich rodzin.

4. Organizatorzy:
– Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie
– Okręgowa Izba Lekarska w Lublinie
-Stowarzyszenie Szachistów SZACHPOL w Łukowie
przy współpracy Polskiego Związku Szachowego oraz Miasta Kazimierz Dolny
UWAGA!
Polski Związek Szachowy – udzielił licencji  dla Stowarzyszenia Szachistów Szachpol w Łukowie na wyłączność na  organizację Mistrzostw Polski Lekarzy i Mistrzostw Polski Prawników do 2019 roku włącznie.

5. Prawo do udziału w  Mistrzostwach i imprezach towarzyszących posiadają:
– lekarze medycyny i lekarze stomatolodzy
– prawnicy
– osoby zaproszone przez organizatorów/po akceptacji Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw/
– osoby towarzyszące zawodnikom

6. Opłaty  :
Każdy z uczestników zobowiązany jest wnieść opłatę startową do Mistrzostw w wysokości :
Osoby zakwaterowane w Domu Architekta- 60 zł do każdego turnieju, osoby niezakwaterowane w Domu Architekta -70 zł do każdego turnieju. Dla dzieci lekarzy i prawników start w mistrzostwach jest bezpłatny.
Opłata startowego upoważnia do gry w Mistrzostwach jak również gwarantuje udział w uroczystej kolacji w dniu  7.01.2017 roku. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w kolacji w dniu 7.01.2017 r. zobowiązane są wnieść opłatę w wysokości: 70 zł – dla osób które opłaciły opłatę startową, 120 złotych dla osób, które nie opłacały opłaty startowej. Opłaty można dokonać na rachunek bankowy Stowarzyszenia Szachistów Szachpol w Łukowie:
Nr konta: 40 1750 0012 0000 0000 3354 7803 lub gotówką na miejscu.

7. Koszty pobytu  w Domu Architekta:
Nocleg ze śniadaniem w pokoju 2 os.- od 85 zł/os. Parking w cenie pokoju.
Istnieje możliwość przydzielenia pokoju dwuosobowego do jednoosobowego wykorzystania w cenie 150 złotych/w przypadku wolnych pokoi/
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Na miejscu w hotelu dostępna jest restauracja oraz kawiarnia. Jest możliwość skorzystania z zestawu obiadowego w cenie od 45 złotych . Dla dzieci do lat 10 przewidziane są zniżki w opłatach.

Więcej informacji organizacyjnych oraz harmonogram imprezy – w pliku do pobrania poniżej.

Wszystkie kategorie