9 lipca 2018

Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy pod hasłem „Światło, barwa, cisza”

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy pod hasłem – „Światło, barwa, cisza” – realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Tegorocznej edycji Wystawy będzie towarzyszył konkurs w którym prace oceni Jury złożone z profesjonalistów. Do udziału w Wystawie i Konkursie Fotograficznym zapraszamy Koleżanki i Kolegów nie tylko z łódzkiej OIL, ale ze wszystkich okręgowych izb w Polsce.

Termin dostarczania fotografii upływa 8 października br.

Wernisaż Wystawy, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Fotograficznego odbędzie się 21 października 2018 roku (niedziela) o godz. 17. Wystawa potrwa do 26 października  br.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem (poniżej), który określa warunki przystąpienia do Konkursu Fotograficznego.

Przyjmujemy zdjęcia przesłane:

• drogą elektroniczną na adres mailowywystawa@oil.lodz.pl
  • na nośnikach danych oraz w wersji papierowej na adres: Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, Czerwona  3, 93-005 Łódź, z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”
  • dostarczone osobiście do Biura OIL w Łodzi.

Kontakt:
Iwona Szelewa