13 lipca 2018

VITAL MEDIC CUP II – Ogólnopolski Turniej Tenisa Lekarzy w Opolu

Serdecznie zapraszamy na 3 dniowy VITAL MEDIC CUP II – Ogólnopolski Turniej Tenisa Lekarzy w Opolu.

Celem priorytetowym tego prestiżowego wydarzenia jest nie tylko promowanie sportowej postawy, zdrowego i aktywnego trybu życia, ale także integracja lekarzy różnych specjalizacji z całej Polski.

Turniej odbędzie się w  jednym z najlepszych ośrodków tenisowych na terenie województwa opolskiego – Hart Tenis w Zawadzie. Obiekt dysponuje 5 kortami zewnętrznymi o nawierzchni ceglanej, nowoczesną halą tenisową z 3 kortami o nawierzchni dywanowej, restauracją oraz tarasem zewnętrznym.

Zeszłoroczny turniej cieszył się wielką popularnością. Do Opola przyjechało 70 lekarzy różnych specjalności i lekarzy stomatologów z całej Polski. Rozgrywki tenisowe odbywały się równo czasowo na pięciu kortach ziemnych zewnętrznych przez 3 dni od piątku do niedzieli w różnych kategoriach wiekowych

Inicjatywa szybko została poparta przez Opolską Izbę Lekarską.  Celem priorytetowym tego wydarzenia było i jest w roku bieżącym promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Wydarzenie połączono z programem wczesnego wykrywania i profilaktyki wad postawy u dzieci.

KOMUNIKAT TURNIEJOWY
Data: 31 sierpnia , 1 września ,2 września 2018, pt, sb, ndz

Nazwa turnieju:
VITAL MEDIC CUP II Ogólnopolski Turniej Tenisa Lekarzy w Opolu

Organizator:
Vital Medic Education Sp. z o.o. ul. M. Skłodowskiej- Curie 21, 46-200 Kluczbork

Partnerzy:
Opolska Izba Lekarska