8 marca 2019

XVII Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy (termin zgłaszania prac: 13.05.2019)

Serdecznie zapraszamy do udziału

XVII Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa Lekarzy,

która  odbędzie  się  w  dniach

26 –  31  maja  2019  roku

w  Klubie  Lekarza  w  Łodzi

Na  coroczną, Ogólnopolską Wystawę Malarstwa Lekarzy Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza już po raz siedemnasty, także w maju – kontynuując tym samym tradycję wiosennych wernisaży.

Koleżanki i Kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o dostarczenie swych prac do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi  (93-005  Łódź, ul. Czerwona 3) do 13 maja br.

Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach. Wraz z tytułami prac i nazwami technik, w jakich są wykonane, prosimy o przesłanie następujących danych: tytuł, imię i nazwisko autora, rodzaj jego specjalizacji, adres zamieszkania. Przyjmujemy maksymalnie dwie prace od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni wystawienniczej.

Kontynuując  tradycję  zapoczątkowaną  podczas  wcześniejszych edycji Wystawy planujemy przeprowadzenie  konkursu, w  którym prace oceni jury złożone z trójki profesjonalistów. Drogą   głosowania   gości  wernisażu  wyłonimy  też  Laureata  Nagrody  Publiczności.

Wernisaż wystawy odbędzie się 26 maja 2019 roku (niedziela) o godzinie 17.00 w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, a wystawa  potrwa do 31 maja br.

Serdecznie zapraszamy autorów i wszystkich zainteresowanych twórczością lekarzy.

Kontakt: Iwona Szelewa, tel.  42 683 17 01,  fax.  42 683 13 78,  adres  internetowy:  biuro@oil.lodz.pl

Wszystkie kategorie