20 sierpnia 2019

Konferencja pt. „ELEKTRONIZACJA RYNKU ZDROWIA” (3.10.2019)

Konferencja „Elektronizacja Rynku Zdrowia” to wydarzenie dedykowane dla pracowników rynku ochrony zdrowia: lekarzy, osób zarządzających placówkami medycznymi, pielęgniarek, położnych oraz pozostałych przedstawicieli służby zdrowia. Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań dotyczących e-Zdrowia oraz e-Medycyny. Omówione zostaną praktyczne rozwiązania związane z wprowadzeniem e-Recepty, e-Zwolnienia, e-Skierowania,  e-Faktury oraz Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). Podczas Konferencji omówione zostaną także systemy mobilne i usługi wykorzystywane w komunikacji Lekarz-Pacjent-Apteka oraz zagadnienia związane z automatyzacją procesów zdrowotnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny i dedykowany dla wszystkich przedstawicieli systemu ochrony zdrowia.

Data: 3.10.2019, 9:00 – 16:00

Miejsce: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A, ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22G

Zapraszamy do udziału w Konferencji!

Informacje oraz rejestracja: www.osoz.pl/Lodz2019

Organizatorzy: KAMSOFT S.A., AHEP S.A.

Partnerzy Honorowi: Porozumienie Łódzkie

Patron Medialny: Magazyn Służba Zdrowia, Medexpress.pl, czasopismo OSOZ Polska , LekarzeBezKolejki.pl, KtoMaLek.pl

Wszystkie kategorie