8 grudnia 2022

19. turniej tenisa ziemnego „U medyków”

Delegatura Radomska Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie wraz z Fundacją Na Rzecz Promowania Zdrowia, Sportu i Talentów Salus et Facultas z Radomia zapraszają 17 grudnia turniej tenisowy „U medyków”.

Turniej odbędzie się na kortach krytych AG Tenis Chorzowska w Radomiu przy ul. Chorzowskiej 11A

Do udziału w turnieju dopuszczeni są:

• Lekarze i Lekarze Dentyści z Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
  • Dzieci/ wnuki lekarzy do 19 rż.
  • Zaproszeni przez komitet organizacyjni goście, w szczególności uczestnicy Turnieju z lat ubiegłych

Zapisy na turniej prowadzone są do 13 grudnia. Chętnych prosimy o kontakt z Delegaturą Radomską OIL pod numerem tel. 48 331 36 62 lub osobiście w biurze przy ul. Rwańskej 16 w Radomiu; ewentualnie z Dariuszem Buczyńskim (tel. 603 752 877; email: darek.j.buczynski@gmail.com) lub Adamem Durasiewiczem (tel. 695 419 162; email: durasiewiczadam@gmail.com).

Więcej informacji w regulaminie turnieju:

Regulamin turnieju tenisowego „U medyków”.

Wszystkie kategorie