13 stycznia 2023

Nowa oferta Ośrodka Szkolenia NIL

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował nową ofertą szkoleń na sesję zimowo-wiosenną 2023r. Tematy dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz zagadnień związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji. Szkolenia organizowane przez Ośrodek Kształcenia NIL są bezpłatne i skierowane do wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, w ramach opłacanych składek członkowskich do izb lekarskich. Wszystkie nasze wydarzenia edukacyjne są akredytowane, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Rejestracja prowadzona jest przez Internet: NIL – Kursy i szkolenia

Pod powyższym linkiem znajduje się zestawienie wydarzeń wraz ze wskazanymi nazwiskami prowadzących, terminem i agendą szkolenia. Samorząd lekarski nie zamyka listy, będzie ona aktualizowana. Założeniem działalności Ośrodka Kształcenia NIL jest otwartość, reagowanie na potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów oraz odpowiadanie na pojawiające się problemy i odnoszenie się do aktualnych, kluczowych dla środowiska lekarskiego tematów. Wykładowcy i trenerzy to ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z nieocenionym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Wszystkie kategorie