18 maja 2023

Wystawa malarzy OIL w Warszawie w NIL

21 kwietnia 2023 r. n terenie siedziby Naczelnej Izby Lekarskiej odbył się wernisaż wystawy prac malarzy zrzeszonych w naszej izbie. Swoje dzieła zaprezentowali:

Zofia Bachowska-Musiał (dentystka, członek SMP), Anna Boszko (interna, medycyna pracy, członek ZPAMiG), Włodzimierz Cerański (chirurgia, członek ZPAMiG i SMP), Katarzyna Chojnacka-Pniewska (dentystka), Krystyna Dowgier-Malinowska (interna, medycyna pracy), Anita Gębska-Kuczerowska (interna, epidemiologia, zdrowie publiczne), Anna Grzybowska (dentystka, członek ZPAMiG), Anna Jatkiewicz (radiolog), Katarzyna Kwarecka (medycyna estetyczna), Ewelina Mackiewicz (radiolog), Ewa Makarewicz (rehabilitacja medyczna), Wiktoria Mikulska (laryngologia, członek ZPAMiG), Marek Obersztyn (neurologia), Stefan Werbel (psychiatria), Tadeusz Wolski (anestezjologia, interna, członek ZPAP), Majka Żywicka-Luckner (interna).

Komisarz wystawy: Włodzimierz Cerański.

Współpraca: Piotr Sówka, Jarosław Wanecki ZPAMiG – Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików, ZPAP – Związek Polskich Artystów Plastyków, SMP – Stowarzyszenie Marynistów Polskich

Wszystkie kategorie komunikatów