29 lutego 2016

I Integracyjny Wyjazd Narciarsko-Snowboardowy Zawodów Zaufania Publicznego; 1 – 10 kwietnia 2016 r., Val Thorens

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie

zapraszają wszystkich lekarzy i farmaceutów na

I Integracyjny Wyjazd Narciarsko-Snowboardowy Zawodów Zaufania Publicznego

w dn. 1 – 10 kwietnia 2016 r. w Val Thorens

Największe wydarzenie branżowe w Alpach! Świetni artyści, dwa pełne dni koncertów oraz gwarancja najlepszych warunków śniegowych, słońce i imprezy do samego rana! Zapraszamy do Orelle i Val Thorens!

• Najwyżej położony alpejski kurort – Val Thorens (dolna stacja na wysokości 2300 m n.p.m.)
  • Koncerty: CLOCK MACHINE, HANZA, BASS ASTRAL x IGO
  • Warsztaty i pokazy freestyle hip-hop i beatbox (poprowadzą: EDZIO, PEJTER, CARLO – finalista i zwycięzcy Mistrzostw Polski we freestyle hip-hop/beatbox)
  • Świetne zakwaterowanie – apartamenty standard plus w nowoczesnym ośrodku w Orelle, praktycznie tuż przy gondoli wjazdowej na rejon Val Thorens!
  • Szkolenie Freestyle SKI/SNB, TrickBoard
  • Ciekawe warsztaty tematyczne i masa atrakcji!
  • Boskie apres ski i imprezy dedykowane tylko dla naszej grupy.

Więcej informacji.

REZERWACJA.