Organizuje kurs dla lekarzy i lekarzy dentystów
członków OIL w Warszawie , OIL w Szczecinie, OIL w Bydgoszczy
Temat:              LEKARZ A PRAWO: Policja i służby 3-literowe ( ABW, CBA) w gabinecie lekarskim - jakie są Twoje prawa i obowiązki?


Miejsce:           on-line


Termin:            2023-11-23


Godziny:          19.00-20.00


Wykładowca:   mec. Radosław Tymiński


Punkty edukacyjne za udział:            1


Opłata za kurs/konferencję: 0.00

                                                                                                                    

 

Opis:

LEKARZ A PRAWO: Policja i służby 3-literowe w gabinecie lekarskim - jakie są Twoje prawa i obowiązki?

Zapraszamy lekarzy oraz lekarzy dentystów na webinar poświęcony postępowaniu w sytuacji pojawienia się policji czy innych służb w gabinecie lekarskim. Omówimy, jak należy się zachować, jakie są prawa lekarza w takiej sytuacji oraz jakie warunki muszą być spełnione, aby wydać dokumentację medyczną. Poruszymy kwestię różnicy między wydaniem oryginału a kopii dokumentacji oraz w jakich okolicznościach jedno lub drugie jest wymagane. Webinar dostarczy praktycznej wiedzy, która pozwoli lekarzom na pewne i zgodne z prawem działanie w sytuacji kontaktu z organami ścigania.

Szczegółowe zagadnienia dotyczące powyższego tematu, które powinny zostać poruszone na spotkaniu można przekazać podczas zapisu na szkolenie za pomocą dedykowanej części formularza rejestracyjnego.


wykładowca - Doktor habilitowany nauk prawnych, radca prawny, ekspert ds. legislacji i członek Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie. Specjalizuję się w obronie lekarzy we wszelkich sprawach sądowych (karnych, cywilnych, zawodowych) oraz w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w formie wykładów i warsztatów. Łączy działalność naukową z praktyką zawodową.

 

 

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod niżej wskazanym linkiem:

LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA


Jednocześnie informujemy, że o udziale w tym wydarzeniu edukacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin