Organizuje kurs dla lekarzy i lekarzy dentystów
członków OIL w Warszawie , OIL w Szczecinie, OIL w Bydgoszczy
Temat:              Ergonomia w pracy medyka - klucz do bezpieczeństwa i wydajności oraz Przeciwdziałanie i radzenie sobie z mobbingiem i innymi formami przemocy z perspektywy psychologa


Miejsce:           on-line


Termin:            2024-02-15


Godziny:          19.00-20:30


Wykładowca:   Joanna Kamińska oraz Magdalena Warszewska-Makuch


Punkty edukacyjne za udział:            2


Opłata za kurs/konferencję: 0.00

                                                                                                                    

 

Opis:

Ergonomia w pracy medyka - klucz do bezpieczeństwa i wydajności oraz Przeciwdziałanie i radzenie sobie z mobbingiem i innymi formami przemocy z perspektywy psychologa

Podczas webinaru zgłębimy temat ergonomii w pracy medyka, który odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom i komfortu działania lekarza. Omówimy metody optymalizacji środowiska pracy, które pomagają w minimalizacji ryzyka błędów medycznych. Poruszymy kwestie prawidłowego korzystania z urządzeń medycznych oraz strategie radzenia sobie ze stresem i zmęczeniem. Podczas webinaru szczególny akcent zostanie położony na praktyczne narzędzia i techniki, które można wdrożyć w codziennej pracy, aby poprawić ergonomię i efektywność. Odkryj, jak małe zmiany w organizacji pracy mogą przynieść znaczące korzyści dla Ciebie i Twoich pacjentów. Webinar współorganizowany z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy.

Szczegółowe zagadnienia dotyczące powyższego tematu, które powinny zostać poruszone na spotkaniu można przekazać podczas zapisu na szkolenie za pomocą dedykowanej części formularza rejestracyjnego.

Dodatkowo, po zakończeniu kursu będzie można ubiegać się o zwrot części kosztów od Izby w związku z programem refundacji doskonalenia zawodowego dla lekarzy i lekarzy dentystów/członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
W praktyce: warto wziąć fakturę imienną za to szkolenie.

 

 

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod niżej wskazanym linkiem:

LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA


Jednocześnie informujemy, że o udziale w tym wydarzeniu edukacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin