Organizuje kurs dla lekarzy i lekarzy dentystów
członków OIL w Warszawie , OIL w Szczecinie, OIL w Bydgoszczy
Temat:              Pacjent z myślami samobójczymi poza gabinetem psychiatry - jak postępować?


Miejsce:           on-line


Termin:            2024-05-16


Godziny:          19:00 - 21:00


Wykładowca:   Dr n. med Tytus Koweszko


Punkty edukacyjne za udział:            2


Opłata za kurs/konferencję: 0.00

                                                                                                                    

 

Opis:

Proponujemy Państwu szkolenie poświęcone tematyce pacjentów z myślami samobójczymi w kontekście gabinetów innych niż psychiatryczne. Omówimy kluczowe sygnały ostrzegawcze, metody szybkiej interwencji oraz kierowanie pacjenta do odpowiedniej pomocy. Zastanowimy się, jakie działania można podjąć w sytuacji bezpośredniego zagrożenia oraz jak wspierać pacjenta w trudnych chwilach, jednocześnie dbając o własne bezpieczeństwo i komfort pracy.

Szczegółowe zagadnienia dotyczące powyższego tematu, które powinny zostać poruszone na spotkaniu można przekazać podczas zapisu na szkolenie za pomocą dedykowanej części formularza rejestracyjnego.

dr n. o zdr Tytus Koweszko

Specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii, specjalista terapii środowiskowej, suicydolog, adiunkt w Klinice Psychiatrycznej Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, klinicysta i praktyk z kilkunastoletnim stażem. Przez 10 lat pracował w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w stacjonarnym i środowiskowym lecznictwie psychiatrycznym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego.

 

 

Zapisy odbywają się wyłącznie poprzez formularz elektroniczny znajdujący się pod niżej wskazanym linkiem:

LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA


Jednocześnie informujemy, że o udziale w tym wydarzeniu edukacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin