24 stycznia 2023

Kurs samoobrony dla lekarzy – III edycja

Jak zachować się w gabinecie i innych miejscach w trakcie ataku? – to temat III edycji kursu samoobrony dla lekarzy z naszej izby organizowanego przez Komisję ds. Sportu ORL w Warszawie.

Stratujemy 6 marca o godzinie 19.00 przy ulicy Chłodna 36/46 w Warszawie. Zajęcia będą się odbywać cyklicznie w każdy kolejny poniedziałek przez 8 tygodni. UWAGA! Zapisujemy się na cały cykl zajęć, a nie na pojedynczy dzień za pomocą formularza na dole strony.

Czas trwania zajęć to 1,5h. Obowiązuje strój sportowy. Na miejscu szatnie i prysznice, a przed budynkiem znajduje się parking.

REJESTRACJA:

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wydarzenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie komunikatów