30 sierpnia 2019

Lista lekarzy i lekarzy dentystów skierowanych na staż znowelizowana uchwałą z dn. 29 sierpnia 2019 r.

Listy lekarzy i lista lekarzy dentystów skierowanych uchwałą Nr 1584/P-VIII/19 Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 18 sierpnia 2019 r. w sprawie skierowania lekarzy i lekarzy dentystów, posiadających prawo wykonywania zawodu w celu odbycia stażu podyplomowego, do odbycia stażu podyplomowego lekarza, lekarza dentysty od dnia 1 października 2019 r , do określonych podmiotów w celu odbycia stażu podyplomowego od dnia 01 października 2019 r. na obszarze działania Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie,  znowelizowane uchwałą Nr 1587/P-VIII/19 Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 29 sierpnia 2019 r. w sprawie zmiany uchwały nr 1584/P-VIII/19 Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 18 sierpnia 2019 r. w sprawie skierowania lekarzy i lekarzy dentystów, posiadających prawo wykonywania zawodu w celu odbycia stażu podyplomowego, do odbycia stażu podyplomowego lekarza, lekarza dentysty od dnia 1 października 2019 r.

Lista lekarzy i odrębna lista lekarzy dentystów (dostępne po zalogowaniu) obejmuje podmiot, do którego stażyści zostali skierowani, a także nazwisko i imię (wg kolejności alfabetycznej).

Listy zostały również udostępnione w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie  – wejście od ul. Puławskiej 18 (parter).

Zawartość dostępna po zalogowaniu
Utwórz konto

UWAGA!!! Informujemy, że od uchwały Nr 1587/P-VIII/19 Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 29 sierpnia 2019 r. w sprawie zmiany uchwały Nr 1584/P-VIII/18 Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 18 sierpnia 2019 r. w sprawie skierowania lekarzy i lekarzy dentystów do odbycia stażu podyplomowego od dnia 01 października 2019 r.

NIE PRZYSŁUGUJE ODWOŁANIE.

Wszystkie kategorie komunikatów