21 listopada 2016

„MENTOR” – nagroda dla opiekunów stażu podyplomowego

W imieniu Komisji ds. Młodych Lekarzy OIL w Warszawie mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji konkursu o tytuł „Mentora”. Nagroda ta przyznawana jest maksymalnie trzem opiekunom stażu podyplomowego każdego roku, na wniosek uczestników lekarzy-stażystów. Otrzymać ją mogą zarówno lekarze, jak i lekarze-dentyści szczególnie zasłużeni w kształceniu podyplomowym. Nagrodzeni to osoby, które swoją postawą, życzliwością i wiedzą sprawiły że okres stażu był szczególnie wartościowy.

Nagrody zostaną rozdane podczas najbliższego Okręgowego Zjazdu Lekarzy ORL w Warszawie, który odbędzie się 1. kwietnia 2017 r. w hotelu Marriott.

Jeżeli uważasz że Twój opiekun stażu wykazał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i był prawdziwym Mentorem medycyny zapraszamy do wysyłania skanów zgłoszeń na adres: b.rozycka@oilwaw.org.pl do dnia 28.02.2017 r.

według następującego schematu podanego w druku nr 1 do regulaminu przyznawania tytułu ,,Mentor” zgodnie z uchwałą Okręgowej Rady Lekarskiej z dn. 19.06.2015 . (wzór druku do wypełnienia do pobrania poniżej w dwóch formatach)

Dokumenty do pobrania:

 

 

Archiwum

Wszystkie kategorie komunikatów