29 maja 2020

Szkolenia lekarzy stażystów w ramach realizacji stażu podyplomowego w zakresie transfuzjologii klinicznej

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 czerwca b.r. zostają przywrócone szkolenia dla lekarzy stażystów. Grupy z terminu nr 15 (01-05.06.2020 r.) oraz nr 16 (15-19.06.2020 r.) zapraszamy zgodnie z rezerwacją. Osoby zapisane w terminach marzec, kwiecień, maj 2020 r. prosimy o kontakt telefoniczny (22) 514 60 78 lub e-mail: promocja@rckik-warszawa.com.pl w celu uzgodnienia uczestnictwa w szkoleniu w zaplanowanych dodatkowo terminach.

Dodatkowe terminy będą udostępnione na stronie www.rckik-warszawa.com.pl – zakładka szkolenia od dnia 1 czerwca b.r.

WAŻNE! Prosimy o nie zgłaszanie się lekarzy, którzy byli oddelegowani do pracy w szpitalach jednoimiennych oraz w przypadku samo dyskwalifikacji na podstawie ogólnie obowiązujących wytycznych w zakresie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt j.w.

UWAGA!

Ze względu na trwające warunki epidemii informujemy, że szkolenia są odwieszone warunkowo. Rozpoczynamy ich realizację z zastrzeżeniem bezwzględnego zachowania maksimum bezpieczeństwa tj. obowiązuje dezynfekcja dłoni, maseczki ochronne, codzienne mierzenie temperatury ciała oraz wypełnianie ankiety z wywiadem epidemiologicznym. Prosimy o dostosowanie się do  w/w wymogów oraz ich przestrzeganie. Ponadto informujemy, że w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie podwyższone standardy bezpieczeństwa są stale stosowane wobec wszystkich pracowników oraz krwiodawców.

Szczegółowe informacje będą udzielane w pierwszym dniu zgłoszenia – wejście od ul. Nobla 2 najpóźniej o godz. 8:50

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie komunikatów