10 września 2021

Głosowanie w wyborach delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy

Okręgowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę w sprawie zamknięcia listy kandydatów na delegatów. Z tą chwilą rozpoczęła się procedura głosowania na przedstawicieli lekarzy na OZL.

Harmonogram głosowania osobistego zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej w najbliższych dniach. Bez względu na to zachęcamy przede wszystkim do oddawania głosów drogą korespondencyjną w związku z trwającą epidemią. Wymaga to jedynie wrzucenia do skrzynki na listy koperty zwrotnej z oddanym głosem. Bez opłaty pocztowej.

W drugiej połowie września OKW zacznie rozsyłać pocztą do członków naszej izby pakiety wyborcze zawierające m.in. karty do głosowania, instrukcję oddania głosu i informacje o kandydatach. Komisja przypomina, by regularnie zaglądać do skrzynek pocztowych, by nie przeoczyć listu z pakietem wyborczym.

Lista kandydatów wkrótce będzie do wglądu na stronie internetowej izby, w zakładce „WYBORY”.

Kandydatów prosimy o upewnienie się czy ich nazwisko znajduje się na liście.

Zachęcamy od kontaktu z Okręgową Komisją Wyborczą w celu rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących wyborów. Informacji udzielamy:

• pod numerami telefonu: 22 54 28 306 (siedziba OIL w Warszawie) i 48 331 36 62 (Delegatura Radomska),
  • oraz adresem e-mail: wybory@oilwaw.org.pl.

Okręgowa Komisja Wyborcza OIL w Warszawie zaprasza ponadto lekarzy z naszej izby do udziału w wyborczych komisjach skrutacyjnych w:

• Warszawie,
  • Radomiu,
  • Ciechanowie,
  • Siedlcach,
  • Ostrołęce.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z OKW.

Wszystkie kategorie