20 października 2017

Kalendarz Lekarski – aplikacja mobilna OIL w Warszawie już do pobrania

Aplikacja-Kalendarz-Lekarski-strona-główna-aplikacjiOkręgowa Izba Lekarska w Warszawie proponuje  członkom naszego samorządu nowoczesną formę korzystania z usług przez nas świadczonych i ważnych informacji, które publikujemy dla lekarzy i lekarzy dentystów. W opublikowanej na platformie Android i w systemie iOS aplikacji mobilnej, będą mogli w wygodny sposób korzystać m. in. z usługi „Prawnik dla lekarza”, znaleźć interesujące oferty pracy, skontaktować się z ubezpieczycielem, organizować swoje sprawy, korzystając ze specjalnego kalendarza.

Aplikacja Kalendarz Lekarski zapewnia dostęp do informacji i powiadomień na temat wydarzeń ważnych dla lekarzy, lekarzy dentystów, rezydentów i stażystów, udostępnianych przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Pozwala również na tworzenie własnych przypomnień dzięki, którym łatwiej zorganizować swój dzień.Aplikacja-Kalendarz-Lekarski-wyszukiwarka-ogłoszeń

Warto zwrócić na mechanizm powiadomień, jaki oferuje Kalendarz Lekarski. Funkcja ta może się okazać niezwykle cenna i wygodna na przykład dla osób poszukujących pracy. Oprócz wyszukiwania i filtrowania ogłoszeń z ofertami pracy według lokalizacji i specjalności, użytkownik programu może sobie ustawić powiadomienia zgodne z jego specjalizacją. Gdy tylko w aplikacji opublikowana zostanie nowa oferta w interesującej go dziedzinie, dostaje natychmiastowe powiadomienie (tzw. push) w swoim telefonie.

Inne korzyści jakie daje aplikacja to:

Aplikacja-Kalendarz-Lekarski-Moduł-AktualnościAktualności – ważne dla członków samorządu informacje pochodzące z serwisu internetowego Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Warto zauważyć, że również tutaj można wybrać powiadomienia według interesujących użytkownika tematów. Zamiast lub obok korzystania z ogólnych „Aktualności” może więc otrzymywać powiadomienia np. tylko z zakresu tematyki prawnej, ubezpieczeniowej, pracy dla lekarza lub przeznaczone dla młodych lekarzy. Jeśli informacje są związane z ważnymi dla niego wydarzeniami lub planami zawodowo-życiowymi, użytkownik może dodać je jako powiadomienia/wydarzenia w kalendarzu.Aplikacja-Kalendarz-Lekarski-Moduł-Prawnik-dla-Lekarza

Prawnik dla lekarza – zawsze aktualny numer kontaktowy do kancelarii prawnej obsługującej OIL w Warszawie.

Praca dla lekarza – wyszukiwarka ogłoszeń z możliwością filtrowania wyników według miejsca pracy i poszukiwanej przez pracodawcę specjalizacji. Ustawiane powiadomień o nowych ogłoszeniach według wspomnianych wyżej kryteriów może okazać się bezcenną pomocą dla poszukującego pracy lekarza.
Aplikacja-Kalendarz-Lekarski-moduł-Młody-Lekarz
Ubezpieczenia – formularz kontaktowy, wygodny i szybki kontakt z firmą oferującą polisy w ramach programu „Ubezpieczenie w składce”. Po wysłaniu danych, z zainteresowanym szybko kontaktuje się agent ubezpieczeniowy.

Młody lekarz – to informacje przeznaczone dla stażystów i rezydentów. Zarówno ważne dla nich komunikaty o miejscach stażowych i rezydenckich, jak też informacje bardziej ogólne na temat sytuacji młodych w zawodzie lekarskim.

Usługi – to zakładka pozwalająca skorzystać z zakupów i kart sportowych oferowanych przez partnerów OIL w Warszawie. Strefa ta będzie rozwijana

 

 

Kalendarz Lekarski to program w fazie Beta, czyli na etapie rozwoju i w najbliższym czasie pojawią się nowe funkcje, usługi i moduły aplikacji. Nie jest wykluczone, że niektóre funkcjonalności nie działają w tej chwili zgodnie z założeniami i projektem we wszystkich modelach urządzeń mobilnych i we wszystkich występujących na rynku wersjach systemów dla sprzętu mobilnego.

Za wszelkie uwagi dotyczące poprawnego działania, spostrzeżenia i propozycje dotyczące rozwoju aplikacji mobilnej Okręgowej Izby lekarskiej w Warszawie jesteśmy wdzięczni. Prosimy o zgłaszanie ich na adres email:

media@oilwaw.org.pl

Aplikację Kalendarz Lekarski można pobierać ze sklepu Google Play w wersji dla użytkowników urządzeń opartych na systemie Android oraz w wersji dla posiadaczy iPhone’ów i innych urządzeń pracujących w systemie iOS:

 

Aplikacja Kalendarz Lekarski              Pobierz aplikację AppStore

 

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie