25 lipca 2022

Letnie wieczory Matek Lekarek w OIL w Warszawie

Zespół ds. Matek Lekarek Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie zaprasza wszystkie lekarki, które na co dzień łączą zawód medyczny z opieką i wychowaniem dziecka. Nieważne, czy obecnie przebywają Panie na urlopie macierzyńskim, wychowawczym, rodzicielskim, czy też dzielą czas pomiędzy pacjentów i rodzinę. Najważniejsza jest chęć integracji i wymiany doświadczeń w gronie koleżanek lekarek. Na spotkania można oczywiście przybywać ze swoimi pociechami.

Zachęcamy do wzięcia udziału w letnich wieczorach w OIL, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z dzieleniem obowiązków lekarskich i macierzyńskich oraz zastanowić się nad przydatnymi inicjatywami dla środowiska. Ostatnią godzinę każdego ze spotkań wypełnią różnorodne zajęcia ruchowe.

Letnie wieczory zaczynają się już 19 lipca. Następne spotkania przypadną kolejno na 26 lipca oraz 2, 9 i 23 sierpnia.

Zapraszamy od godz. 17.00 do sali im. prof. Władysława Szenajcha w siedzibie OIL, przy ul. Puławskiej 18. Spotkania potrwają do godz. 20.00.

19 i 26 lipca wieczór zakończą (od 19.00 do 20.00) bodyworki (bez udziału dzieci), zaś 2 i 23 sierpnia zajęcia ruchowe dla matek lekarek z dziećmi (w dwóch turach: od 18.00 do 19.00 i od 19.00 do 20.00).

Uwaga: z powodu awarii sieci wodociągowej spotkanie 9 sierpnia zostaje odwołane. Zapraszamy na kolejne spotkanie 23 sierpnia.

Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego i maty do ćwiczeń. Informujemy, że organizacja każdego ze spotkań będzie uzależniona od zebrania minimalnej liczby zgłoszeń (min. 10 osób).

W razie pytań prosimy o kontakt: g.ciszewska@oilwaw.org.pl. W razie braku miejsc prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa za pośrednictwem maila.

REJESTRACJA

 

Imię:
Nazwisko:
PWZ:
E-mail:
Telefon:
Data:

Liczba:
Wiek dzieci:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych osobom prowadzącym zajęcia w celach związanych z organizacją wydarzenia „Letnie wieczory Matek Lekarek”. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia „Letnie wieczory Matek Lekarek”.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu „Letnie wieczory Matek Lekarek”

 

Tagi: ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie