8 marca 2022

Pomoc medyczna dla uchodźców – zgłoszenia w sprawie lekarskiego wolontariatu

Z uwagi na płynące do naszej izby pytania – zarówno od lekarzy gotowych udzielać pomocy medycznej, jak też m.in. od organizatorów punktów medycznych proszących lekarzy wolontariuszy o pomoc, zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza umożliwiającego nam stworzenie bazy osób chętnych do uczestnictwa w wolontariacie.

FORMULARZ ZNAJDUJE SIĘ POD TYM LINKIEM

Pod adresem pomoc@oilwaw.org.pl uzyskacie Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszej akcji pomocy. Zapraszamy do kontaktu.

Z uwagi na pytania związane z kwestiami zatrudnienia lekarzy z Ukrainy w Polsce, zamieszczamy odnośnik do komunikatu MZ, które odpowiada za regulacje w tym zakresie.

Przypominamy, że nasza izba kontynuuje wsparcie dla lekarzy z Ukrainy (członków OIL) i ich rodzin. TUTAJ więcej informacji.

OSTATNIA AKTUALIZACJA 30.05.2022, KJ

Wszystkie kategorie