22 listopada 2021

Rusza Lekarski Budżet Partycypacyjny Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza wszystkich swoich członków do zgłaszania projektów w ramach Lekarskiego Budżetu Partycypacyjnego. Łączna kwota przeznaczona na zadania to 200 tys. złotych.

Szkolenia, konferencje, eventy czy zakup niezbędnych sprzętów – możliwości jest wiele. Ważne, by projekt posiadał walor przydatności dla środowiska lekarskiego. Pomysł na etapie zgłaszania musi również zostać pisemnie poparty przez co najmniej pięciu lekarzy – członków OIL w Warszawie – i być możliwy do zrealizowania do końca 2022 roku.

Projekty zgłaszać można od 22.11.2021 r. do 31.01.2022 r. W tym celu przygotowaliśmy specjalny formularz. Wniosek wraz z załącznikami mogą zostać złożone w formie papierowej w siedzibie OIL w Warszawie, bądź po podpisaniu i zeskanowaniu za pośrednictwem skrzynki elektronicznej: budzet@oilwaw.org.pl.

Całość nadzoruje komisja, która po wpłynięciu zgłoszeń rozpatrzy je m.in. pod kątem spełnienia warunków formalnych i realności wykonania, po czym wybrane projekty przekaże do kolejnego etapu – czyli głosowania. Po głosowaniu komisja przedstawi zwycięskie projekty Okręgowej Radzie Lekarskiej w Warszawie do zatwierdzenia ich finansowania.

Głosowanie rozpocznie się w lutym, potrwa do 20 marca. Odbędzie się za pośrednictwem strony internetowej OIL w Warszawie. Głosy oddawać mogą wyłącznie członkowie naszej izby – każdemu przysługuje jeden głos.

Informacje o wynikach głosowania zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. O poszczególnych etapach będziemy informowali na bieżąco.

Formularz zgłoszeniowy projektu, a także regulamin Lekarskiego Budżetu Partycypacyjnego OIL w Warszawie znajdą Państwo poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt.

Tagi:

Wszystkie kategorie