17 marca 2023

Travel Medicine Conference – trwają zapisy na konferencję dotyczącą zdrowia w podróży

Zapraszamy do udziału w Travel Medicine Conference. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać najważniejsze aspekty związane ze zdrowiem pasażerów podczas podróży lotniczych: od samego planowania podróży, przez stawienie się w terminalu lotniska, aż po bezpieczne lądowanie.

 

 

Jak się zapisać?

Wydarzenie odbędzie się 23 marca w Warszawie  (Hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów). Rejestracji można dokonać przez stronę: https://v4plus.conrego.com/. Udział w konferencji zapewnia lekarzom 6 punktów edukacyjnych.

Dla kogo?

Program wydarzenia został przygotowany z myślą o służbach medycznych, kadrze zarządzającej, pracownikach portów lotniczych, przedstawicielach linii lotniczych oraz branży turystycznej – czyli wszystkich tych, którzy w swojej codziennej pracy troszczą się o komfort i bezpieczeństwo podróżujących oraz mają z nimi bezpośredni kontakt.

Jaki jest program wydarzenia?

Poruszymy tematy m.in. profilaktyki, opieki medycznej na polskich lotniskach i różnego rodzaju problemów zdrowotnych, z którymi zmagają się pasażerowie transportu lotniczego. Część konferencji poświęcona będzie zagadnieniom związanym z podróżowaniem osób z doświadczeniem niepełnosprawności.

 

Więcej informacji o konferencji na stronie: https://v4plus.org/tmc/

Wydarzenie organizujemy wraz ze Stowarzyszeniem V4+ Airports  oraz we współpracy z partnerem strategicznym Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze”.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie