19 stycznia 2018

Złota pula biletów do Filharmonii Narodowej dla członków OIL w Warszawie

Muzyka-skrzypceZ przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie dołączyła do Klubu Przyjaciół Filharmonii Narodowej i stała się posiadaczem Złotej Karty Firmowej.

Dzięki tej inicjatywie członkowie OIL w Warszawie mogą:

– zakupić do sześciu biletów ze złotej puli, która dostępna jest do dnia poprzedzającego koncert (pula obowiązuje każdorazowo dla jednego koncertu z repertuaru Filharmonii Narodowej),

– niezależnie od rezerwacji biletów ze złotej puli grupa do sześciu osób – członków OIL w Warszawie może brać udział w czwartkowych próbach do koncertu symfonicznego, które odbywają się najczęściej w godzinach od 9:15 do 13:00,

– osoby, które zakupią bilety na piątkowe koncerty symfoniczne z puli OIL zapraszane będą do „Gabinetu Rządowego” (w lewym foyer balkonu Sali Koncertowej) na kawę, herbatę, sok oraz mały poczęstunek.

Bilety należy wykupić w kasie Filharmonii najpóźniej na dzień przed koncertem. Bieżący repertuar filharmonii dostępny jest na stronie: filharmonia.pl. Ceny biletów publikowane są na poszczególnych stronach repertuaru (opisujących koncert lub inne wydarzenie artystyczne odbywające się w Filharmonii Narodowej).

Bilety nabywane z pakietu OIL dotyczą pierwszej oraz drugiej strefy biletowej. Usługa w ramach Złotej Karty Firmowej dotyczy wyłącznie biletów na wydarzenia, które są organizowane przez Filharmonię i odbywają się w siedzibie FN.

Rozmieszczenie stref biletowych w Filharmonii Narodowej:

Sala koncertowa Filmharmonii Narodowej

Zainteresowanych zakupem biletów prosimy o kontakt (dane teleadresowe poniżej) z pracownikiem biura Okręgowej Izby Lekarskiej w celu podania danych, tj. daty, godziny oraz nazwy wydarzenia, liczby biletów, imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz numeru prawa wykonywania zawodu (PWZ).

Chętnych do udziału w próbach czwartkowych prosimy o zgłaszanie tego zamiaru do pracownika biura OIL (dane teleadresowe poniżej) najpóźniej na trzy dni robocze przed planowanym udziałem w próbie.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt do pracownika biura OIL w Warszawie koordynującego zamówienia:

• adres e-mail: filharmonia@oilwaw.org.pl
  • telefon: 22 54 28 381

Zachęcamy członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie do korzystania przywilejów wynikających z przynależności do Klubu Przyjaciół Filharmonii Narodowej!

Tagi: , ,

Wszystkie kategorie