6 maja 2020

Refundacja szczepień przeciwko meningokokom

ORL w Warszawie, działając z inicjatywy Komisji Młodych Lekarzy i Zespołu ds. szczepień, dostrzegając znaczenie profilaktyki w ochronie zdrowia oraz popierając system szczepień ochronnych przeciwko chorobom zakaźnym, kontynuuje program wsparcia szczepień przeciwko meningokokom typu B dla dzieci członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

O refundację kosztów szczepień dzieci w ramach programu mogą ubiegać się rodzice lekarze i lekarze dentyści będący członkami Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, którzy nie zalegają z opłacaniem składek członkowskich na rzecz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Refundacją mogą być objęte dzieci, które zakończyły proces szczepienia przed zakończeniem 5 roku życia zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki i aktualnym kalendarzem szczepień. Poszerzyliśmy zakres dokumentów potwierdzający zakup szczepionki o paragon. Wnioski o refundację mogą być składane nie później niż 3 miesiące po zakończeniu szczepień. Zespół ds. szczepień weryfikuje wnioski co kwartał, a refundację przyznaje ORL w Warszawie na pierwszym posiedzeniu po spotkaniu Zespołu.

Więcej informacji:

szczepienia@oilwaw.org.pl

Tagi: , ,

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie