24 września 2006

Sport – Tenis ziemny w Radomiu

W czerwcu 2004 r., z inicjatywy dr Lidii Kustry i przewodniczącego Komisji Kultury, Sportu i Turystyki OIL w Warszawie Mieczysława Szatanka, odbył się I Turniej Tenisa Ziemnego Medyków w Radomiu. 17 czerwca br. na kortach Radomskiego Klubu Tenisowego rozegrano III Radomski Turniej Tenisa Ziemnego Medyków.

Turniej został zorganizowany pod pa tronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Wzięli w nim udział lekarze i ich rodziny. Cieszy się on coraz większym powodzeniem.
Rywalizacja sportowa była przyczynkiem do spotkania i integracji naszego środowiska. Piękna pogoda, świeże powietrze i grill sprzyjały przyjemnej atmosferze. Piknik nie przeszkodził w kibicowaniu uczestnikom turnieju.
Rozgrywki odbywały się w sześciu kategoriach wiekowych w grach pojedynczych. Pamiątkowe dyplomy i statuetki dla zwycięzców wręczył Honorowy Delegat, laureat Odznaczenia LAUDABILIS, lek. Tadeusz Kalbarczyk.

Oto lista zwycięzców:
Kategoria dziewcząt do lat 12: I miejsce – Ewa Kucharska; II miejsce – Ola Buczyńska; III miejsce – Kaja Kobielska.
Kategoria dziewcząt do lat 18: I miejsce
– Nela Molga; II miejsce – Anna Syczewska.
Kategoria kobiet: I miejsce – Katarzyna Chołuj; II miejsce – Anna Buczyńska;
III miejsce – Danuta Kucharska.
Kategoria chłopców do lat 10: I miejsce – Mateusz Hernik; II miejsce – Kuba Hernik; III miejsce – Piotr Trześniewski.
Kategoria chłopców do lat 12: I miejsce
– Oskar Buczyński; II miejsce – Bartek Senderowski; III miejsce – Kacper Kucharski.
Kategoria mężczyzn: I miejsce – Dariusz Buczyński; II miejsce – Krzysztof Jarosz; III miejsce – Jacek Kotas i Lech Pacak.

Nad turniejem, jak zawsze, czuwała organizatorka dr Lidia Kustra, która w imieniu Delegatury Radomskiej zaprasza na rok przyszły wszystkich zainteresowanych lekarzy z całego Mazowsza wraz z rodzinami. Tel. kontaktowy: (0) 504-388-459.
LK

Archiwum