15 stycznia 2007

Nagrody „Menedżera Zdrowia”

Po raz szósty przyznano nagrody w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”, którego inicjatorem i głównym organizatorem jest miesięcznik „Menedżer Zdrowia”.

Wśród nagrodzonych przez kapitułę konkursu znalazło się kilka osób z Mazowsza. W kategorii „Menedżer Roku 2006 w Ochronie Zdrowia – SPZOZ” wyróżnienie otrzymał Wojciech Puzyna, dyrektor i lekarz naczelny Szpitala Specjalistycznego św. Zofii SPZOZ w Warszawie. W kategorii „Menedżer Roku 2006 w Ochronie Zdrowia – NZOZ” zwycięzcą został Marcin Halicki, prezes Zarządu LUX MED Sp. z o.o. i prezes Zarządu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia. W kategorii „Działalność Edukacyjno-Szkoleniowa” zwyciężyła Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Farmacji i Medycyny ZF Polpharma SA, a wyróżnienie otrzymał program „Ratujemy i uczymy ratować”, realizowany przez WOŚP.
W kategorii „Działalność Charytatywna” główne nagrody uzyskały dwie fundacje: TVN „Nie jesteś sam” oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a jedno z wyróżnień – Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO?”.
W kategorii „Media – Dziennikarstwo Informacyjne i Edukacyjno-Społeczne” zwyciężczynią została Dorota Romanowska z „Newsweeka”. mkr

Archiwum