9 września 2009

Sport – Sekcja golfa zaprasza

Tegoroczny sezon golfowy warszawscy lekarze, sympatycy i członkowie sekcji rozpoczęli, odwiedzając Fort Beniaminów w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Wspaniałe krajobrazy i ekstremalne miejsca, na których umieszczono tee (miejsce startu) dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Poza główną grą odbyły się również konkursy: wybijania piłki z bunkra, najbliższe uderzenie z ekstremalnego tee i trafianie do celu z opcją wyboru „kij lub ręka” oraz pokazy skinn game z udziałem wytrawnych graczy.
Kolejną imprezą był wypad na zorganizowany przez sekcję Turniej Szejków. W tym sezonie członkowie sekcji będą rozwijać umiejętności, korzystając z najlepszych światowych wzorców zaczerpniętych z programów szkoleniowych PGA Polska i Polskiej Kadry Juniorów. Na zaproszenie prezesa Majkowskiego, stworzenia nowatorskiego systemu szkolenia skierowanego do środowiska lekarzy warszawskich podjął się członek PGA Polska.
Członkowie sekcji golfa i osoby zainteresowane mogą na Polach Mokotowskich pod okiem trenera sekcji czerpać coraz większą radość z tej szlachetnej gry. Kolejną imprezę zaplanowano właśnie tam.
Serdecznie zapraszamy: domatorwojcik@epf.pl

Marcin Majkowski
sekretarz Sekcji Golfa OIL w Warszawie

Archiwum