12 czerwca 2010

Dobra passa SPZZLO Warszawa-Żoliborz

Kolejne nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach są potwierdzeniem, że pacjenci żoliborskich i bielańskich przychodni mają najlepszą opiekę w Warszawie.

12 publicznych żoliborskich i bielańskich przychodni jest oczkiem w głowie Małgorzaty Załawy-Dąbrowskiej (na zdjęciu), która kieruje jednym z największych zespołów lecznictwa otwartego w Warszawie. Od kilku lat zakład rozszerza swoją działalność diagnostyczną, modernizuje kolejne placówki, inwestuje w rozwój kadry i zakup sprzętu. Profesjonalne zarządzanie i zaangażowanie pani dyrektor zostało docenione przez Wydawnictwo Termedia, które wyróżniło ją nominacją do tytułu Managera Zdrowia 2009 w Ochronie Zdrowia – SPZOZ.
Zakład ciągle rozszerza swoją działalność, i jak mówi jego dyrektor: „Skupiamy się przede wszystkim na trosce o pacjenta, dlatego tym bardziej cieszy nas, że jesteśmy doceniani przez wiele niezależnych firm. Mimo że to dopiero połowa roku, już zostaliśmy laureatami w kilku znaczących konkursach.
W rankingu stworzonym przez „Puls Biznesu” otrzymaliśmy tytuł „Gazeli Biznesu 2009” i tym samym znaleźliśmy się w gronie Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm, docenieni jako firma nowoczesna i dynamiczna.
Kolejne wyróżnienie otrzymaliśmy w konkursie organizowanym przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza, który wskazał 10 firm wyróżniających się dobrymi relacjami kierownictwa z pracownikami. SPZZLO Warszawa-Żoliborz otrzymał tytuł Laureata Konkursu ŤFirma Przyjazna Pracownikomť. Cieszymy się, że dobre zwyczaje na poziomie dialogu społecznego w naszym zespole zostały docenione i postawione za wzór innym firmom. Tworzymy zgrany i ambitny zespół, dzięki czemu nasi pacjenci objęci są troskliwą opieką.
Szczególnie dumni jesteśmy z zajęcia III miejsca w kategorii „Promocja zdrowia”. Konkurs, organizowany przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia, wyłonił te instytucje, które wyróżniają się troską o pacjenta i tworzą pozytywny obraz ochrony zdrowia w Polsce. Naszym zdaniem promocja zdrowia to najlepszy sposób na szerzenie wiedzy o sposobach zapobiegania chorobom, co w przyszłości daje szansę na długotrwałą poprawę stanu zdrowia społeczeństwa”.

kb

Archiwum