13 sierpnia 2011

E-learning w służbie lekarzom nie tylko dla dentystów

Warszawscy lekarze dentyści – Izabella Walewska i Kamil Piechocki – prowadzą w nieoficjalnym rankingu osób najczęściej korzystających z kursów doskonalących w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego „E-learning w służbie lekarzom”. Oboje mają już po sześć certyfikatów ukończenia szkoleń (30 pkt edukacyjnych). Coraz śmielej decydują się na udział w kursach lekarze i lekarze dentyści, nie tylko z Warszawy, ale z całego Mazowsza. Szkoleniami zainteresowani są także stażyści, którzy kończą staż lub szykują się na pierwsze starcie z praktyczną medycyną. Kursy są bezpłatne.
„To unikatowa szansa dla lekarzy i lekarzy dentystów zrzeszonych w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie, by do końca 2013 r. wziąć udział w 70 multimedialnych programach edukacyjnych, doskonalić swój profesjonalizm, otrzymać stosowny certyfikat i uzyskać wymagane ustawowo punkty edukacyjne” – pisze w liście do stażystów prezes OIL Mieczysław Szatanek.
Na stronie projektu www.kursy-elearning.pl znajduje się lista pierwszych 15 kursów. Aby zacząć z nich korzystać, wystarczy wydrukować deklarację uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy, wypełnić je, podpisać i dostarczyć do siedziby OIL w Warszawie lub wysłać do biura projektu – ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa-Mokotów. Formalności nie potrwają dłużej niż kwadrans.
Światowe doświadczenia dowodzą, że udział w takim szkoleniu jest jedną z najlepszych form pozyskiwania wiedzy. Kursy prowadzone są przez osoby o uznanym autorytecie, a poruszane zagadnienia przedstawione w ciekawy i interaktywny sposób. E-learning pozwala uczyć się we własnym tempie. Nie zastępuje innych form szkolenia, ale je uzupełnia. Oszczędza czas i pieniądze. Nie wymaga zwalniania się z pracy, oddelegowania, podróżowania, wydawania pieniędzy na noclegi, opłaty rejestracyjne itp. Biorąc udział w szkoleniu internetowym, mamy do niego dostęp o każdej porze dnia, przez cały czas jego trwania. Możemy więc lepiej rozplanować naukę, dostosowując ją do swoich obowiązków. Uczestnictwo w naszych kursach umożliwia korzystanie z prezentacji multimedialnych, plików audio i wideo, testów, a także wysłuchanie, nawet wielokrotne, wartościowych prelekcji i wykładów.
Dzwoń do nas lub wyślij e-mail bez wahania, jeśli tylko pojawi się jakaś wątpliwość. Pomagamy w załatwieniu formalności, jeśli trzeba przyjedziemy i chętnie spotkamy się w miejscu pracy lub zamieszkania na terenie Mazowsza. Mamy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do podniesienia rangi ustawicznego rozwoju zawodowego lekarzy, który jest naszym obowiązkiem i zaszczytnym przywilejem.

Marek Stankiewicz
tel. 531-696-617, medicus.stankiewicz@gmail.com

Archiwum