8 czerwca 2012

Dentopolis 2012

W maju br. w Centrum Kongresowym Exbud-Kielce odbyła się X jubileuszowa edycja Dentopolis organizowana przez wydawnictwo Quintessece.

Pomimo długiego weekendu, w konferencji i targach Dentopolis uczestniczyło 600 lekarzy dentystów z całego kraju. Przedstawiono 39 referentów (47 godzin wykładów). Mieliśmy możliwość wyboru prelekcji, które odbyły się równolegle w czterech salach (22 wykładowców). Bogatym doświadczeniem naukowym i praktycznym, doskonale udokumentowanym, podzielili się z nami wybitni specjaliści, profesorowie z uniwersytetów: w Bostonie, Genewie, Hamburgu, Turynie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Łodzi i Warszawie.
Dla lekarzy, którzy chcieli pogłębić swoje umiejętności praktyczne, zorganizowano również seminaria i warsztaty. Na stoiskach 36 firm stomatologicznych można było dokonać zakupów produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy uczestnik otrzymał QKartę 2012 ze specjalnymi uprawnieniami rabatowymi na prenumeratę czasopism, zakup książek i szkolenia.
Uczestnicy trzydniowego kursu otrzymali imienne certyfikaty Quintessece (23 punkty edukacyjne) akredytowane przez Świętokrzyską Izbę Lekarską i Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie.
W Dentopolis brałem udział już po raz dziesiąty i jestem ciągle pod wielkim wrażeniem doskonałego przygotowania kongresu przez dyrektora Ireneusza Czyżewskiego i jego współpracowników.

Roman Olszewski
Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie

Archiwum