14 czerwca 2019

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne na wysokich obrotach

Podczas V Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych wszystkiego jest dużo. Pouczających wykładów, praktycznych szkoleń, inspirujących rozmów z wystawcami i rzeczowych spotkań z przedstawicielami OIL w Warszawie. Naukowy wymiar MSS w sposób szczególny uzupełniony został w tym roku o platformę wymiany myśli pomiędzy członkami Mazowieckiej OIL a samorządowcami, którzy chcą przekonać koleżanki i kolegów, że OIL z siedzibą w Warszawie nie służy jedynie do płacenia składek.

Może poszukiwanie problemów nie jest najbardziej racjonalnym działaniem, ale aktywiście OIL w Warszawie gorąco namawiają koleżanki i kolegów dentystów do zgłaszania problemów, z którymi mają do czynienia w codziennej pracy, a których nie są w stanie rozwikłać we własnym zakresie. Dobrze jest zatem stworzyć forum wymiany myśli użytecznych, bo w ten sposób buduje się kompendium praktycznej wiedzy, po którą można sięgnąć w razie pojawienia się nieoczekiwanej sytuacji kryzysowej i pilnej potrzeby zareagowania na nią.

To jedna z nowych form aktywności OIL w Warszawie. Warto się przekonać samemu, że Izba nie służy tyko do płacenia składek.

Więcej.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum