8 czerwca 2022

VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – już w najbliższy piątek

Po przerwie spowodowanej pandemią wracają doroczne Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne. To jedno z najważniejszych dentystycznych wydarzeń naukowych w Polsce, którego szósta edycja odbędzie się w 10-12 czerwca w Serocku pod Warszawą. Konferencję organizuje Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Komisja ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny i Centrum Kariery Lekarza.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy lekarz dentysta – nie tylko z obszaru naszej izby. Rejestracja została uruchomiona, liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapisów. Uczestnicy Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych będą mieli do wyboru kilkadziesiąt wykładów z niemal każdego obszaru wiedzy stomatologicznej, prezentowanych przez najwybitniejszych specjalistów w kraju, w tym wykładowców akademickich, konsultantów wojewódzkich i konsultantów krajowych.

To impreza, można powiedzieć, szyta na miarę. Nie ma drugiej tak wielkiej konferencji lekarzy dentystów, która byłaby organizowana przez innych lekarzy dentystów” – zapewnia dr n. med. Dariusz Paluszek, wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie.

Źródło.